Zamknij

Rysy widziane z rynku w Nowym Targu. Niezwykłe zdjęcie podbija sieć

06.05.2021 12:25
Rysy
fot. Albin Marciniak/East News

Na facebookowym profilu serwisu Tatromaniak pojawiła się fotografia, która wywołała w internecie furorę. Przedstawia ona Rysy, które widoczne są z rynku w Nowym Targu. Internauci są zachwyceni tym widokiem.

Tatry to jedne z najpopularniejszych gór w Polsce i na Słowacji. Właściwie o każdej porze roku przyciągają one miłośników górskich wędrówek, fanów tego typu scenerii i pięknych widoków, a także wielu artystów fotografów, dla których stają się one głównym bohaterem zdjęć.

Ostatnio do sieci trafiła właśnie niezwykła fotka, która ukazuje Rysy z rynku w Nowym Targu. Taką pracę udało się zrobić Jackowi Mrugaczowi specjalizującemu się w fotografowaniu Podhala. Jego zdjęcie udostępnił na swoich profilach w mediach społecznościowych serwis Tatromaniak i błyskawicznie zyskało ono ogromną popularność. Nic dziwnego, taki widok bowiem to rzadkość.

Rysy widziane z rynku w Nowym Targu. Niezwykłe zdjęcie podbija sieć

Do internetu trafiło ostatnio zdjęcie gór, które wywołało niemałą furorę. Widać na nim Rysy z rynku w Nowym Targu. I nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że szczyt ten oddalony jest od podhalańskiego miasta o kilkadziesiąt kilometrów. A na fotografii pięknie góruje nad centralną częścią miejscowości.

Za tą niezwykłą pracą stoi Jacek Mrugacz, który specjalizuje się w fotografowaniu tutejszych regionów. Fotkę na swoich profilach w mediach społecznościowych udostępnił serwis Tatromaniak, który skupia miłośników polskich gór.

Trzeba przyznać, że leżący w Tatrach Wysokich na granicy polsko-słowackiej szczyt Rysy (o wysokości 2503 m n.p.m.) wygląda na zdjęciu naprawdę majestatycznie. Obrazek błyskawicznie rozniósł się po sieci i wzbudził zachwyt setek osób. Doczekał się aż 11 tysięcy udostępnień.

Świetne ujęcie!

 

Widok na Rysy piękny. Takiego ujęcia nigdy nie widziałam.

 

Piękne. Muszę to zobaczyć własnym okiem - piszą w komentarzach obserwatorzy.

A jak wam się podoba ta fotografia?

 Źródło: Tatromaniak