Zamknij

Tatry zasypane śniegiem. Do sieci trafiło niezwykłe zdjęcie, które doczekało się setek udostępnień

20.12.2021 09:14
Tatry pod śniegiem
fot. Shutterstock

Na facebookowym profilu serwisu Tatromaniak pojawiła się fotografia najpopularniejszego polskiego pasma górskiego pod śniegiem. Internauci są zachwyceni tym, co widzą, a pod postem sypią się same pozytywne komentarze. Sami zobaczcie, o jakie zdjęcie chodzi.

Kilka dni temu pisaliśmy o tym, że do sieci trafiło niesamowite nagranie ukazujące najwyższy szczyt Polski - Rysy - z lotu ptaka. Materiał błyskawicznie rozszedł się po sieci i podbił serca wielu obserwatorów. Jeżeli jesteście fanami polskich gór, a w szczególności Tatr, mamy dla was kolejną rzecz, która sprawi, że za nimi zatęsknicie.

Na stronie portalu Tatromaniak na Facebooku zamieszczona została fotografia ukazująca, jak obecnie przedstawia się sytuacja w Tatrach. W górach na dobre zagościła już zima, a wierzchołki pokryte grubą warstwą białego puchu wyglądają obłędnie. Nic więc dziwnego, że zdjęcie doczekało się tysięcy setek i dziesiątek pozytywnych komentarzy. Musicie je zobaczyć.

Tatry zasypane śniegiem. Do sieci trafiło niezwykłe zdjęcie, które doczekało się setek udostępnień

Na facebookowej stronie portalu Tatromaniak pojawiło się zdjęcie przedstawiające Tatry zasypane śniegiem. Fotka została wykonana w ostatnich dniach przez Pawła Uchorczaka. Ten profesjonalny artysta specjalizuje się w robieniu fotografii bajkowym górskim sceneriom - na jego stronie internetowej i na kontach w mediach społecznościowych możemy podziwiać m.in. spektakularne widmo Brockenu w Tatrach czy ośnieżoną drogę na Śnieżkę.

Ostatnie zdjęcie Pawła Uchorczaka trafiło m.in. na facebookowy profil serwisu tatromaniak.pl i wywołało tutaj furorę. Doczekało się ono prawie 7 tysięcy "polubień", setek udostępnień i dziesiątek komentarzy. Miłośnicy polskich gór nie mogą wyjść z zachwytu nad tym, co widzą.

Bajka.

 

Cudownie.

 

Aż chce się tam być - piszą w komentarzach.

W Tatrach króluje już prawdziwa zima. Szczyty gór już od dawna leżą pod śniegiem, ale ostatnio puch pokrył także szlaki. TPN ostrzega wędrowców przed niebezpiecznymi warunkami na trasach - możliwe są zamiecie śnieżne, niska temperatura i nawet lawiny. Nie zmienia to faktu, że trafia się tu także piękna pogoda zachęcająca do spacerów. Właśnie ją udało się uchwycić na zdjęciu podbijającym sieć.

Jak wam się podoba?

Źródło: Facebook.com/Tatromaniak