Zamknij

Udawała, że dziecko jest niemowlakiem, bo nie chciała płacić za bilet. Internauci są oburzeni

03.10.2022 13:47

Ta kobieta znalazła ciekawy sposób na to, jak uniknąć płacenia za bilet wstępu do Disney World. To, co zrobiła, poróżniło internautów...

Udawała, że dziecko jest niemowlakiem, bo nie chciała płacić za bilet. Internauci są oburzeni
fot. SHUTTERTOCK/TikTok(myfrienditsmebarbie)

Disney World to jeden z najbardziej znanych parków rozrywki na świecie. Za bilet do tej słynnej atrakcji trzeba jednak słono zapłacić, bo około 100 dolarów (ok. 500 zł). Bezpłatnie na teren parku mogą wejść m.in. dzieci poniżej 3. roku życia. Pewna turystka postanowiła skorzystać z tej ulgi... To, co zrobiła, podzieliło internautów.

Zobacz także: Ryanair wprowadza duże cięcia w zimowej siatce lotów z Polski. Te lotniska ucierpią najmocniej

Udawała, że dziecko jest niemowlakiem, bo nie chciała płacić za bilet

Ostatnio na TikToku pojawiło się nagranie, które błyskawicznie obiegło sieć. Do filmiku dotarł portal turystyka.wp.pl. Na wideo widać kobietę, która wraz z wózkiem wchodzi na teren Disney World.

I nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że dziecko wcale nie jest niemowlakiem. Tuż po przejściu bramek biletowych turystka wyjęła z wózka swoją kilkuletnią córkę. Udawała, że jest młodsza, żeby nie płacić za jej bilet...

Kiedy bilety do Disney World drożeją - brzmi napis umieszczony na wideo.

Internauci są podzieleni

Nagranie zamieszczone na TikToku zostało obejrzane ponad 9,5 mln razy. Internauci są podzieleni. Niektórzy uważają, że turystka postąpiła słusznie, a Disney nie powinien pobierać od dzieci praktycznie takiej samej kwoty za wstęp, jak od osób dorosłych. Inni przyznali, że nigdy nie kłamali na temat wieku ich pociech i nie wyobrażają sobie, jak można robić coś takiego.

Co ciekawe, głos zabrała też była pracownica Disney World. Kobieta napisała, że jej przełożeni dobrze wiedzieli o tym, co robią turyści, ale kazano im nie zwracać uwagi na tego typu zachowania. 

A wy co o tym sądzicie?

Zobacz także: Kolejny chaos na europejskich lotniskach. Polski konsulat ostrzega pasażerów 

loader

RadioZET.pl/turystyka.wp.pl