Zamknij

Urodzinowa promocja w Wizz Air. Wszystkie bilety lotnicze tańsze o 18 procent

19.05.2022 12:22
Urodzinowa promocja w Wizz Air. Wszystkie bilety lotnicze tańsze o 18 procent
fot. Tomasz Jastrzebowski/REPORTER/EASTNEWS

Dobra wiadomość dla osób, które planują spędzić urlop za granicą - właśnie wystartowała urodzinowa wyprzedaż w Wizz Air. Niskokosztowy przewoźnik przecenił wszystkie bilety lotnicze aż o 18 procent. Sprawdzamy szczegóły promocji.

Wizz Air rozpieszcza swoich klientów. W drugiej połowie kwietnia informowaliśmy, że węgierski przewoźnik ogłosił trzy nowe trasy z Polski. W czerwcu zostaną zainaugurowane połączenia z Katowic na hiszpańską Ibizę, do Tirany oraz na popularną turystycznie wyspę - Maderę. Z kolei kilka dni później Wizz Air zapowiedział uruchomienie kolejnej ciekawej trasy z naszego kraju. W sierpniu będzie można polecieć z Wrocławia do malowniczego Dubrownika w Chorwacji.

Okazuje się jednak, że to nie koniec niespodzianek. Nieskokosztowy przewoźnik z okazji swoich 18. urodzin przygotował dla pasażerów wyjątkową promocję.

Urodziny Wizz Air. Wszystkie bilety lotnicze tańsze o 18 procent

- Nie możemy uwierzyć, że już jesteśmy pełnoletni. Dziś są nasze 18. urodziny i świętujemy je z 18-proc. zniżką na wszystkie loty. Kup bilet już dziś i podróżuj ze specjalną zniżką - zachęca przewoźnik.

Wielka promocja z okazji urodzin Wizz Aira trwa tylko przez jeden dzień. Wyprzedaż obowiązuje w czwartek 19 maja od godziny 00:00 do 23:59. Zniżka w wysokości 18 proc. dotyczy wszystkich lotów i wszystkich kierunków dostępnych na oficjalnej stronie internetowej linii oraz w jej aplikacji mobilnej. 

Zobacz także: Izrael zmienia zasady wjazdu. Znosi wszystkie obostrzenia dla podróżnych

Zazwyczaj przy tego typu akcjach przewoźnicy wskazują termin, do którego trzeba zrealizować lot. Tym razem jednak jest zupełnie inaczej, bo okres podróży jest nieograniczony. Oznacza to, że pasażerowie mogą kupić bilety ze zniżką nie tylko na loty w zbliżające się wakacje, ale również na te, które odbędą się w tegorocznym sezonie jesień-zima, a nawet jeszcze później. 

Zniżka w wysokości 18 proc. dotyczy ceny biletu, z wyłączeniem opłaty administracyjnej. Promocja w Wizz Air nie obejmuje rezerwacji grupowych.

Pasażer w cenie biletu może zabrać ze sobą na pokład samolotu wyłącznie jeden bagaż podręczny o maksymalnych wymiarach 40x30x20 cm. Musi on zmieścić się pod poprzedzającym fotelem. Może to być na przykład torba na laptopa, damska torebka lub mały plecak. Każda kolejna sztuka bagażu podlega dodatkowym opłatom.

Posłuchaj podcastu

Warto też zaznaczyć, że siatka połączeń linii Wizz Air jest naprawdę szeroka i różnorodna. Przewoźnik realizuje rejsy z Polski m.in. do Burgas, Paryża, Barcelony i Porto. Ponadto pasażerowie mogą polecieć również na Teneryfę, do Rzymu czy Budapesztu.

Zobacz także: Turcja chce zmienić profil turystyczny odwiedzających. Wszystko dlatego, że plażowicze wydają tutaj mnie

RadioZET.pl