Zamknij
Energylandia
  • 10 Zobacz
fot. Shutterstock

W czasie tegorocznych wakacji polskie kurorty przeżyły prawdziwe turystyczne oblężenie. Przy najpopularniejszych atrakcjach ustawiały się długie kolejki. Które miejsca cieszyły się największym zainteresowaniem tego lata? Oto 10 topowych wakacyjnych atrakcji w Polsce. 

W dobie pandemii większość Polaków zdecydowała się na wakacje w kraju. Największą popularnością tego lata cieszyły się oczywiście nadmorskie i górskie kurorty. Jak informowaliśmy na początku miesiąca, najchętniej odwiedzaną miejscowością w naszym kraju było Zakopane (dane z okresu od czerwca do sierpnia br.) Tuż za "stolicą Tatr" znalazły się Władysławowo i Łeba. W pierwszej dziesiątce pojawiły się również Krynica Morska, Mielno, Kołobrzeg, Karpacz, Sarbinowo, Polańczyk i Solina.

Ci, którzy wypoczywali w Polsce, nierzadko szukali wakacyjnych rozrywek. Portal Nocowanie.pl zrobił podsumowanie urlopowych preferencji Polaków. Z jakich atrakcji polscy turyści korzystali najchętniej w czasie minionego lata?

– Zdradzimy, że ogromną popularnością cieszyły się parki wodne – ale nie tylko. – przyznała Kamila Miciuła-Szlachta z portalu Nocowanie.pl

Oto 10 najpopularniejszych atrakcji w Polsce w czasie wakacji 2021. 

Materiały prasowe