Zamknij

Promocja na lato 2022 w Ryanair. Bilety lotnicze na wakacje od 130 zł

20.09.2021 13:42

Ryanair nie zwalnia tempa i rusza z nową promocją. Tym razem tania linia zorganizowała wyprzedaż, podczas której można kupić bilety lotnicze na wakacje 2022 już od 130 zł. Szczegóły poniżej.

Ryanair rusza z promocją na lato 2022. Bilety lotnicze na wakacje od 130 zł
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER/EASTNEWS

Od dłuższego czasu Ryanair regularnie organizuje promocje dla obecnych i nowych klientów. Zaledwie w piątek pisaliśmy o uruchomieniu wielkiej wyprzedaży, podczas której przewoźnik przecenił aż 100 000 biletów o 20 proc. I choć jesienna akcja promocyjna jeszcze się nie skończyła, to linia postanowiła w międzyczasie wystartować z kolejną dużą obniżką. Teraz wyprzedaje bilety lotnicze na wakacje 2022.

Ryanair rusza z promocją na lato 2022. Bilety lotnicze na wakacje od 130 zł

Mimo że jedne wakacje dopiero dobiegły końca, to wiele osób już zaczyna myśleć o podróżach w kolejnym sezonie letnim w nadchodzącym 2022 roku. W końcu nie od dziś wiadomo, że rezerwując wycieczkę z dużym wyprzedzeniem, można zaoszczędzić nawet kilkaset złotych.

Ryanair, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, wyruszył z promocją na lato. Aby skorzystać z wyprzedaży, wystarczy zarezerwować lot do 22 września (środa). Obniżka dotyczy wybranych podróży, które zrealizowane zostaną między 1 kwietnia a 31 października. 

Taniej można polecieć na wakacje 2022 aż z ośmiu lotnisk w Polsce, tj. z Gdańska, Katowic, Krakowa, Poznania, Wrocławia, Rzeszowa, Szczecina i Warszawy Modlin.

Wśród kierunków, które objęte są promocją, wymienić można m.in. słoneczny Mediolan i romantyczny Rzym (Włochy), przepiękną Viennę (Austria) czy zabytkową Brukselę (Belgia). Ponadto wyprzedaż dotyczy także lotów z Polski do: Londynu i Edynburga (Wielka Brytania), Oslo (Norwegia) oraz Dortmundu (Niemcy).

Przypominamy, że cały czas Ryanair pozwala pasażerom na bezpłatną zmianę rezerwacji. Należy jej dokonać co najmniej 7 dni przed planowanym wylotem. Irlandzki przewoźnik informuje, że mogą obowiązywać dopłaty do różnicy w taryfie.

Więcej szczegółów na temat promocji w Ryanair na lato 2022 można znaleźć na stronie internetowej taniej linii.

Sprawdź też: Ryanair - bagaż podręczny i rejestrowany. Jakie są wymiary i cena bagażu? [Poradnik]

loader

RadioZET.pl