Zamknij

Promocja na lato 2022 w Ryanair. Bilety lotnicze na wakacje od 130 zł

20.09.2021 13:42
Ryanair rusza z promocją na lato 2022. Bilety lotnicze na wakacje od 130 zł
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER/EASTNEWS

Ryanair nie zwalnia tempa i rusza z nową promocją. Tym razem tania linia zorganizowała wyprzedaż, podczas której można kupić bilety lotnicze na wakacje 2022 już od 130 zł. Szczegóły poniżej.

Od dłuższego czasu Ryanair regularnie organizuje promocje dla obecnych i nowych klientów. Zaledwie w piątek pisaliśmy o uruchomieniu wielkiej wyprzedaży, podczas której przewoźnik przecenił aż 100 000 biletów o 20 proc. I choć jesienna akcja promocyjna jeszcze się nie skończyła, to linia postanowiła w międzyczasie wystartować z kolejną dużą obniżką. Teraz wyprzedaje bilety lotnicze na wakacje 2022.

Ryanair rusza z promocją na lato 2022. Bilety lotnicze na wakacje od 130 zł

Mimo że jedne wakacje dopiero dobiegły końca, to wiele osób już zaczyna myśleć o podróżach w kolejnym sezonie letnim w nadchodzącym 2022 roku. W końcu nie od dziś wiadomo, że rezerwując wycieczkę z dużym wyprzedzeniem, można zaoszczędzić nawet kilkaset złotych.

Ryanair, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, wyruszył z promocją na lato. Aby skorzystać z wyprzedaży, wystarczy zarezerwować lot do 22 września (środa). Obniżka dotyczy wybranych podróży, które zrealizowane zostaną między 1 kwietnia a 31 października. 

Taniej można polecieć na wakacje 2022 aż z ośmiu lotnisk w Polsce, tj. z Gdańska, Katowic, Krakowa, Poznania, Wrocławia, Rzeszowa, Szczecina i Warszawy Modlin.

Wśród kierunków, które objęte są promocją, wymienić można m.in. słoneczny Mediolan i romantyczny Rzym (Włochy), przepiękną Viennę (Austria) czy zabytkową Brukselę (Belgia). Ponadto wyprzedaż dotyczy także lotów z Polski do: Londynu i Edynburga (Wielka Brytania), Oslo (Norwegia) oraz Dortmundu (Niemcy).

Przypominamy, że cały czas Ryanair pozwala pasażerom na bezpłatną zmianę rezerwacji. Należy jej dokonać co najmniej 7 dni przed planowanym wylotem. Irlandzki przewoźnik informuje, że mogą obowiązywać dopłaty do różnicy w taryfie.

Więcej szczegółów na temat promocji w Ryanair na lato 2022 można znaleźć na stronie internetowej taniej linii.

Sprawdź też: Ryanair - bagaż podręczny i rejestrowany. Jakie są wymiary i cena bagażu? [Poradnik]

RadioZET.pl