Zamknij

Wakacyjna promocja w Wizz Air. Bilety lotnicze na wybrane loty tańsze o 20 procent

29.06.2022 14:54
Wakacyjna promocja w Wizz Air. Bilety lotnicze na wybrane loty tańsze o 20 procent
fot. DAPRESS / SplashNews.com/East News

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich osób, które nie kupiły jeszcze biletów lotniczych na wakacyjny urlop - Wizz Air właśnie wystartował z wielką promocją, podczas której wejściówki na podkład można nabyć aż o 20 procent taniej. Sprawdzamy szczegóły wyprzedaży.

Wizz Air rozpieszcza swoich klientów. Zaledwie w minionym tygodniu pisaliśmy, że węgierski przewoźnik ogłosił uruchomienie nowego dalekiego połączenia - w sezonie jesienno-zimowym zainauguruje rejsy do Arabii Saudyjskiej. Tania linia będzie latać do Dammamu z Abu Zabi oraz dwóch europejskich miast, tj. Rzymu i Wiednia. Okazuje się, że to nie koniec niespodzianek. Właśnie Wizz Air uruchomił wielką promocję na bilety lotnicze. Kupując dzisiaj wejściówkę na samolot, można zaoszczędzić nawet 20 procent.

Wakacyjna promocja w Wizz Air. Bilety lotnicze na wybrane loty tańsze o 20 procent

Promocja w Wizz Air obowiązuje wyłącznie w środę 29 czerwca - zakończy się o godzinie 23:59. Jej zasady są bardzo proste. Wystarczy, że w czasie trwania wyprzedaży zarezerwujemy bilet lotniczy za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej węgierskiego przewoźnika lub poprzez jego aplikację mobilną.

Co ważne, Wizz Air przecenił bilety na wybrane loty, które zostaną zrealizowane w ciągu najbliższych trzech miesięcy. Promocja dotyczy wyłącznie podróży, które zakończą się nie później niż 30 września br.

Zobacz także: Lufthansa przeprasza za chaos na lotniskach i zapowiada... dalsze problemy. "Trudności mogą potrwać całe lato"

"Niesamowite wieści! Możesz teraz uzyskać 20 proc. zniżki na wybrane loty. Oferta jest dostępna tylko dzisiaj, więc lepiej działaj szybko! Zarezerwuj bilet i podróżuj do 30 września 2022" - zachęca Wizz Air na swoim profilu w mediach społecznościowych.

Niskokosztowy przewoźnik zaznacza, że zniżka w wysokości 20 proc. dotyczy ceny biletu, z wyłączeniem opłaty administracyjnej. Oferta nie ma zastosowania do rezerwacji grupowych.

Pasażer w cenie biletu może zabrać ze sobą na pokład samolotu wyłącznie jeden bagaż podręczny o maksymalnych wymiarach 40x30x20 cm. Musi on zmieścić się pod poprzedzającym fotelem. Może to być na przykład torba na laptopa, damska torebka lub mały plecak. Każda kolejna sztuka bagażu podlega dodatkowym opłatom.

Warto też podkreślić, że letnia siatka połączeń Wizz Aira jest naprawdę szeroka i różnorodna. Linia realizuje rejsy z Polski m.in. do Brukseli, Burgas, Paryża, Barcelony, Porto. Ponadto z naszego kraju można polecieć także na Teneryfę, do Rzymu czy Budapesztu. 

RadioZET.pl