Zamknij

Tak wyglądałby dom lalki Barbie, gdyby żyła naprawdę. Niesamowite miejsce do wynajęcia

29.01.2021 10:46
Tak wyglądałby dom lalki Barbie, gdyby żyła naprawdę. Niesamowite miejsce do wynajęcia
fot. SHUTTERSTOCK

Ten dom to prawdziwa gratka dla wszystkich miłośników Barbie. Jego dominującym kolorem jest oczywiście różowy, a każde pomieszczenie ma unikatowy i ekstrawagancki styl. Obiekt może pomieścić do 16 osób, a nocleg można zarezerwować poprzez portal Airbnb.

Dziecięce marzenie o zamieszkaniu w różowym domku lalki Barbie może zostać spełnione. Ten niesamowity budynek zlokalizowany jest w Tiptree, Essex w Wielkiej Brytanii. Jak podaje portal Wakacyjnipiraci.pl, obecna właścicielka Amy spędziła ponad dekadę, by przekształcić nieruchomość w coś, co przyciągnie turystów z całego świata.

Różowy dom w klimacie Barbie do wynajęcia

Eaton House Studio, bo tak nazywa się to niepowtarzalne miejsce, jest w stanie pomieścić do 16 gości. Składa się z 6 sypialni, 15 łóżek i posiada 6 łazienek. Każde pomieszczenie ma niepowtarzalny i ekstrawagancki styl, a wszystko to w klimacie Barbie z wykorzystaniem charakterystycznych dla niej motywów.

Nikogo chyba nie zdziwi fakt, że dominującym kolorem jest różowy. W domku nie brakuje złotych i mocno błyszczących akcentów. Znajdziemy tam także wiele ciekawych dodatków jak kwiaty, serca, jednorożce czy flamingi.

Ponadto obiekt zapewnia gościom wiele atrakcji. W budynku znajduje się m.in. pokój gier, jacuzzi, kilka barów oraz kino. Dlatego każdy może tu znaleźć coś dla siebie. 

Niestety nocleg w tym niezwykłym miejscu nie należy do najtańszych. Za jedną noc dla 16 osób będziemy musieli zapłacić około 4200 dolarów (w tym oplata za sprzątanie i opłata serwisowa), czyli około 15 tysięcy złotych. Pobyt w domku można zarezerwować poprzez portal Airbnb pod tym LINKIEM.

Poniżej zamieszczamy zdjęcia tego niesamowitego domu.

RadioZET.pl