Zamknij

Wielka obniżka cen w Ryanair. Bilety lotnicze już od 34 zł

26.07.2021 09:04
Ryanair
fot. PETRAS MALUKAS/AFP/East News

Jedna z najbardziej znanych linii lotniczych w Europie zorganizowała kolejną wyprzedaż biletów. Tym razem ceny zostały obniżone aż o 30%, co oznacza, że w niektóre miejsca polecimy już od 34 zł.

Ryanair w ciągu ostatnich kilku tygodni regularnie przygotowuje dla swoich klientów atrakcyjne oferty, dzięki którym można podróżować po Europie za kilkadziesiąt złotych. Jakiś czas temu pisaliśmy, że irlandzki przewoźnik sprzedawał bilety - również w ciepłe, wakacyjne miejsca - od 65 zł.

Wygląda na to, że firma znów wyszła naprzeciw oczekiwaniom klientów i właśnie proponuje im kolejną wyprzedaż. Dzięki temu możecie nabyć bilety do wielu europejskich krajów o 30% taniej. Przez to też część wejściówek do samolotu kosztuje jedynie... 34 zł. Sprawdźcie szczegóły tej promocji i kierunki, w które warto się obecnie udać.

Wielka obniżka cen w Ryanair. Bilety lotnicze już od 34 zł

Już teraz możecie skorzystać z wielkiej obniżki cen w Ryanair. Linia lotnicza przeceniła właśnie 300 tys. miejsc o 30%. Dzięki temu część biletów kupimy już od 34 zł. Jesteście ciekawi, jakie loty obejmuje ta oferta i kiedy trzeba z nich skorzystać? Szczegóły poniżej.

Wyprzedaż biletów dotyczy podróży realizowanych od sierpnia do października. Aby jednak skorzystać z atrakcyjnej promocji, trzeba zarezerwować wejściówki do 28 lipca 2021 roku. Po tym czasie ceny wrócą do pierwotnej postaci.

Ryanair przecenił bilety na loty z wielu polskich lotnisk, m.in. z podwarszawskiego Modlina, Krakowa, Gdańska, Bydgoszczy, Katowic, Łodzi, Lublina, Olsztyna, Rzeszowa czy Wrocławia. Gdzie polecimy w najniższej cenie? Loty za 34 zł realizowane są do Danii, Belgii, Brukseli, Szwecji, Niemiec, Wielkiej Brytanii czy na Ukrainę.

Skusicie się na promocję w Ryanair? Radzimy się pospieszyć, bo tak tanie bilety wyprzedają się błyskawicznie.