Zamknij

Wielka promocja w Ryanair. Bilety lotnicze od 39 zł

Paulina Ermel
11.01.2022 11:38
Ryanair
fot. DPA/Associated Press/East News

Tania linia lotnicza ruszyła z noworoczną promocją, dzięki której klienci mogą nabyć bilety w bardzo atrakcyjnej cenie. Sprawdźcie, gdzie możecie polecieć już od 39 zł i do kiedy obowiązuje wyprzedaż w Ryanair.

Jakiś czas temu informowaliśmy was o tym, że Ryanair przywraca połączenie z Polski do jednego z najpiękniejszych miast w Europie. Trasa przez ostatnie 2 lata była zawieszona, ale teraz powraca i znów będzie można z niej skorzystać. Warto jednak dodać, że to nie koniec nowości od irlandzkiego przewoźnika.

Okazuje się, że linia wystartowała właśnie z promocją, dzięki której możecie nabyć bilety na wiele połączeń już od 39 złotych. Jeżeli zamierzacie skorzystać z wyprzedaży, lepiej się pospieszcie, bo działa ona tylko we wtorek 11 stycznia. Sprawdźcie szczegóły tej propozycji.

Wielka promocja w Ryanair. Bilety lotnicze od 39 zł

Ryanair zorganizował dla klientów wielką promocję, dzięki której mogą nabyć bilety lotnicze już od 39 zł. Z tak niskiej ceny można jednak skorzystać wyłącznie we wtorek 11 stycznia. Istotne jest również to, że goście irlandzkiego przewoźnika mogą bezpłatnie przełożyć rezerwację, jeśli coś by im wypadło.

Tanie bilety na pokłady samolotów jednej z najpopularniejszych linii lotniczych w Europie dostępne są tylko przez 24 godziny. Warto pamiętać też, że dotyczą one lotów realizowanych od 11 stycznia do 16 lutego 2022 roku. Trzeba dodać też, że kwota nie obejmuje bagażu - za niego pasażer musi dopłacić (chyba że zdecyduje się na mały podręczny plecak czy torebkę).

Dzięki wejściówkom Ryanair za 39 zł możecie lecieć z wielu polskich lotnisk do ciekawych miejsc w Europie. Tanie bilety dotyczą podróży z Warszawy, Krakowa, Katowic, Olsztyna, Poznania czy Łodzi. Już teraz możecie dzięki nim wybrać się np. do Budapesztu, Kijowa, Rzymu, Londynu, Paryża, Mediolanu czy na Cypr.

Skusicie się na taką wycieczkę?