Zamknij

Wiewiórka z nożem szaleje po podwórku. To niecodzienne wideo podbija sieć

20.01.2021 11:32
Wiewiórka z nożem szaleje po podwórku. To niecodzienne wideo podbija sieć
fot. SHUTTERSTOCK

Kilka dni temu pewna kobieta mieszkająca w Toronto na swoim podwórku dostrzegła wiewiórkę. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że zwierzę trzymało w łapkach... nóż. Kanadyjka nagrała ten niecodzienny widok, a wideo szybko stało się hitem sieci.

Wiewiórki to jedne ze słodszych zwierząt. W końcu mają piękne, brązowe futerka i puchate ogony. I choć zazwyczaj pierwszym odruchem po zobaczeniu takiego gryzonia jest poszukanie dla niego orzeszka, to inaczej przedstawia się sytuacja, gdy zwierzę trzyma w rękach... nóż. Świadkiem takiej właśnie sytuacji była mieszkanka Toronto, Andrea Diamond.

Wiewiórka bawi się nożem na podwórku

Kanadyjka kilka dni temu opublikowała w sieci wideo ze swojego podwórka, przedstawiające małą wiewiórkę, która trzyma w rękach nóż. Zwierzę siedziało na płocie i bawiło się ostrzem, gryząc je jak orzechy.

Po prostu szczęśliwa wiewiórka gryzła nóż. Być może ostrzyła nim zęby. Nigdy wcześniej czegoś takiego nie widziałam - powiedziała Andrea Diamond w rozmowie z "Toronto Sun".

Mieszkanka Toronto domyśliła się, że gryzoń zabrał jej nóż do obierania, który zostawiła na zewnątrz. Dodała, że widok wiewiórki na jej podwórku nie był zaskoczeniem, bo zazwyczaj jest ich tam dość dużo. Zdziwiła się, dopiero gdy zobaczyła niebieski przedmiot w pyszczku jednego z nich. Gdy po chwili zdała sobie sprawę, że wiewiórka trzyma nóż, pobiegła po telefon i zaczęła filmować ten niecodzienny widok. 

Co ciekawe, kobieta zauważyła również, że wiewiórki dobrały się do jej środka odkażającego dłonie, który zostawiła na podwórku.

Chyba też chcą uniknąć koronawirusa - zażartowała Kanadyjka.

RadioZET.pl/Nypost.com/Onet.pl