Zamknij

Wielka promocja w Wizz Air. 20 procent zniżki na wybrane loty

12.10.2021 09:36
Wizz Air. 20 proc. zniżki na wybrane loty. Promocja jest ograniczona czasowo
fot. Mateusz Jagielski/East News

Wizz Air nie zwalnia tempa i startuje z kolejną akcją promocyjną. Tym razem organizuje wyprzedaż, podczas której można kupić bilety na wybrane loty z 20 proc. zniżką. Sprawdź szczegóły oferty.

Jesień to doskonały czas na podróże. Przede wszystkim usługi w wielu miastach są wtedy znacznie tańsze niż w okresie wakacyjnym. Ponadto, nawet przy popularnych atrakcjach, raczej nie spotkamy już tłumu turystów.

W związku z tym niektóre linie lotnicze, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, organizują jesienne promocje. Jednym z takich przewoźników jest Wizz Air, który właśnie wystartował z atrakcyjną wyprzedażą. 

Sprawdź też: Wizz Air - bagaż podręczny i rejestrowany. Jakie wymiary i co można zabrać?

Wizz Air. 20 proc. zniżki na wybrane loty. Promocja jest ograniczona czasowo

Wizz Air nie zwalnia tempa i organizuje nową akcję promocyjną. Obecni i nowi klienci mogą kupić bilety na wybrane loty nawet o 20 proc. taniej. Co ważne, wyprzedaż jest ograniczona czasowo i trwa tylko przez 24 godziny. Oznacza to, że wejściówkę należy zarezerwować nie później niż do 12 października do godziny 23:59. 

Zniżka w wysokości 20 proc. obejmuje cenę biletu, z wyłączeniem opłaty administracyjnej. Dotyczy wybranych lotów dostępnych na oficjalnej stronie internetowej węgierskiego przewoźnika oraz w aplikacji mobilnej WIZZ.

Promocją objęte są jedynie podróże, które zakończą się przed 12 grudnia br. Więcej szczegółowych informacji można znaleźć na stronie wizzair.com.

Sprawdź też: Wizz Air ogłosił dwie nowości w siatce lotów. To popularne kierunki turystyczne

RadioZET.pl