Zamknij

Wielka promocja w Wizz Air. 50 000 biletów lotniczych za mniej niż 2 euro

14.12.2021 11:14
Wizz Air. 50 000 biletów lotniczych za mniej niż 2 euro
fot. Karol Makurat/REPORTER/EASTNEWS

Wizz Air startuje z nową promocją, w ramach której oferuje 50 000 biletów lotniczych w wyjątkowej cenie 1,99 euro, czyli trochę ponad 9 zł. Sprawdzamy szczegóły wyprzedaży.

Wizz Air to węgierska tania linia lotnicza, która cieszy się ogromną popularnością. Wpływ na to mają nie tylko konkurencyjne ceny biletów lotniczych, ale także szeroka siatka połączeń. Przewoźnik obsługuje m.in. Europę Środkowo-Wschodnią, Europę Zachodnią, Azję, Gruzję, Maroko oraz Izrael. 

Zobacz także:  Obowiązkowe testy po powrocie spoza strefy Schengen od 15 grudnia. Wiceminister wyjaśnił zasady

Ponadto co jakiś czas tania linia organizuje wyjątkowe promocje dla obecnych i nowych klientów, w ramach których bilety na wymarzony lot można kupić jeszcze taniej. Tak jest i tym razem. Wizz Air właśnie wystartował z kolejną wyprzedażą i oferuje 50 tys. wejściówek na pokład za jedyne 1,99 euro.

Wizz Air. 50 000 biletów lotniczych za mniej niż 2 euro

Promocja w Wizz Air dotyczy wybranych lotów dostępnych na oficjalnej stronie internetowej węgierskiego przewoźnika oraz w aplikacji mobilnej WIZZ. Co istotne, okres podróży jest ograniczony - wyjazdy muszą zakończyć się najpóźniej 28 lutego 2022 roku.

Wypady za granicę w okresie zimowym mają swoje niepodważalne plusy. Przede wszystkim w wielu miejscach jest wtedy znacznie taniej. Ponadto można oglądać kultowe zabytki i największe atrakcje miast bez tłumu turystów obok. 

Zobacz także:  Roaming w Unii Europejskiej będzie nadal bezpłatny? Jest porozumienie w tej sprawie

Taniej można podróżować z lotnisk w całej Polski. Za trochę ponad 9 zł polecimy m.in. do wyjątkowego miasta Larnaka (Cypr), magicznego Bari (Włochy), zabytkowego Rzymu (Włochy), słonecznej Barcelony (Hiszpania) czy niepowtarzalnego Rejkiawiku (Islandia).

Węgierski przewoźnik przypomina, że cena obejmuje wyłącznie jedną sztukę bagażu podręcznego o maksymalnych wymiarach 40x30x20. Niewielka walizka na kółkach i każda sztuka bagażu rejestrowanego podlega dodatkowym opłatom.

RadioZET.pl