Zamknij

Niesamowita okazja w Wizz Air. Bilety lotnicze z Polski kupisz za 4 zł

09.12.2021 12:12
Wizz Air. Bilety lotnicze z Polski kupisz za 4 zł
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER/EASTNEWS

Doskonała wiadomość dla wszystkich, którzy w najbliższym czasie planują podróż za granicę - teraz w Wizz Air niektóre bilety lotnicze można kupić za jedyne 4 zł. Przedstawiamy szczegóły oferty.

Okres zimowy niewątpliwie sprzyja wyjazdom. W tym czasie, z racji tego, że jest już po sezonie, w wielu miejscach jest znacznie taniej. Ponadto pod największymi atrakcjami czy kultowymi zabytkami raczej nie spotkamy już tłumu turystów. Z korzyści z podróżowania zimą doskonale zdaje sobie sprawę także tania linia lotnicza Wizz Air. Węgierski przewoźnik sprzedaje bilety lotnicze za mniej niż 5 zł.

Wizz Air. Bilety lotnicze z Polski kupisz za 4 zł

O biletach lotniczych za 4 zł jako pierwszy poinformował portal fly4free.pl. Za taką cenę można polecieć z Gdańska do stolicy Norwegii, a dokładniej na lotnisko Sandefjord-Torp. Ten międzynarodowy port lotniczy położony jest około 120 km na południe od Oslo. 

Jak podaje portal fly4free.pl, podróżować z Polski do Norwegii za 4 zł można w kilku terminach, m.in. 23 i 24 grudnia. Za podobną kwotę można kupić także bilety powrotne. Za 9 kr, czyli trochę ponad 4 zł, można nabyć wejściówki na rejsy odbywające się m.in. 27 oraz 29 grudnia. To zatem doskonała okazja dla wszystkich, którzy zbliżające się Święta Bożego Narodzenia wolą spędzić za granicą. 

Zobacz także:  Wizz Air zawiesza kilkadziesiąt tras z Polski. Duże zmiany w zimowej siatce lotów

Bilety za 4 zł z pewnością rozejdą się w błyskawicznym tempie. Dlatego warto zarezerwować je jak najszybciej.

Przypominamy, że każdy pasażer w cenie biletu może wziąć ze sobą na pokład samolotu jeden bagaż podręczny o wymiarach 40x30x20. W przypadku braku wykupionej usługi WIZZ Priority, przy bagażu podręcznym przekraczającym wspomniane wymiary konieczne będzie uiszczenie na lotnisku dodatkowej opłaty.

Norwegia a koronawirus - zasady wjazdu do kraju

W piątek 3 grudnia Norwegia zaostrzyła zasady wjazdu do kraju. Zgodnie z wprowadzonymi przepisami, turyści muszą poddać się testowi na obecność koronawirusa na granicy (na przykład na lotnisku lub przy lądowym przejściu granicznym) bądź wykonać badanie w ciągu 24 godzin po przybyciu. Obowiązek ten dotyczy wszystkich podróżnych, także tych zaszczepionych przeciw COVID-19 oraz ozdrowieńców. 

Wstępnie nowe restrykcje mają obowiązywać przez dwa tygodnie. Możliwe jednak, że jeżeli sytuacja epidemiczna nie ulegnie poprawie, zostaną przedłużone. 

Zobacz także:  Wizz Air szuka pracowników. Tania linia ogłosiła rekrutacje w kilku miastach Polski

RadioZET.pl/fly4free.pl/PAP