Zamknij

Promocja w Wizz Air. Bilety na wybrane loty kupisz za mniej niż 5 euro

17.01.2022 15:08
Wizz Air. Bilety na wybrane loty za 4,99 euro. Jest jednak haczyk
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER/EASTNEWS

Dobra wiadomość dla wszystkich osób, które w najbliższym czasie planują wylecieć za granicę - linie Wizz Air właśnie wystartowały z atrakcyjną promocją na bilety lotnicze. W ramach niej wejściówki na samolot można kupić za jedyne 4,99 euro. Jest jednak mały haczyk.

Wizz Air to węgierskie tanie linie lotnicze, które cieszą się ogromną popularnością. Wpływ na to mają zarówno konkurencyjne ceny biletów lotniczych, jak i różnorodna siatka połączeń. Ponadto przewoźnik regularnie organizuje atrakcyjne promocje dla swoich klientów. Zaledwie miesiąc temu pisaliśmy, że linia sprzedaje bilety na wybrane rejsy za 9,99 euro. Teraz węgierski przewoźnik poszedł o krok dalej i oferuje wejściówki na samolot za jedyne 4,99 euro.

Wizz Air. Bilety na wybrane loty za 4,99 euro. Jest jednak haczyk

Promocja w Wizz Air dotyczy wybranych lotów dostępnych na oficjalnej stronie internetowej przewoźnika oraz w aplikacji mobilnej WIZZ. Co ważne, podróż, na którą zostały zakupione wejściówki w okazyjnej cenie, musi rozpocząć się przed 28 lutego 2022 roku.

Jest jednak pewien haczyk. Jak to bywa przy tego typu akcjach, wyprzedaż w Wizz Air jest ograniczona czasowo i trwa tylko przed jeden dzień. Cena w wysokości 4,99 euro (ok. 23 zł) na wybrane loty obowiązuje wyłącznie 17 stycznia od godziny 00:00 do 23:59.

Warto w tym miejscu wspomnieć, że w ramach biletu bezpłatnie można wziąć ze sobą na pokład jedną sztukę bagażu podręcznego o maksymalnych wymiarach 40x30x20. Przewoźnik przypomina, że podręczna walizka na kółkach i każda sztuka bagażu rejestrowanego podlega dodatkowym opłatom.

Zobacz także: Ryanair zawiesza 23 trasy z Polski. Tutaj nie polecimy w kolejnych miesiącach

RadioZET.pl/wizzair.com