Zamknij

Zombie na pokładzie samolotu. Nietypowa akcja linii Wizz Air [WIDEO]

04.11.2021 15:16
Wizz Air. Zombie na pokładzie samolotu. Nietypowa akcja linii lotniczych [WIDEO]
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER/EASTNEWS

Z okazji święta Halloween, linie lotnicze Wizz Air przygotowały dla swoich pasażerów wyjątkową atrakcję. Na pokładzie samolotów węgierskiego przewoźnika tańczyły... zombie. Do sieci trafiło zaskakujące nagranie.

Pasażerowie linii Wizz Air z pewnością na długo zapamiętają ten rejs. Wieczorem 31 października na pokładzie samolotów węgierskiego przewoźnika na trasach Mediolan-Katania i Katania-Mediolan można było spotkać zombie. Ta wyjątkowa atrakcja była oczywiście przygotowana z okazji święta Halloween.

Wizz Air. Zombie na pokładzie samolotu. Nietypowa akcja linii lotniczych

Pasażerowie, znajdujący się na pokładzie samolotów, usłyszeli lecącą z głośników muzykę - brzmienie było tajemnicze i pełne grozy. Chwilę później z siedzeń zaczęli wstawać ucharakteryzowani tancerze. Niektórzy przypominali zombie, inni byli przebrani za zakonnice, można było także dostrzec wiedźmy. Rozpoczął się występ, podczas którego tancerze dali popis swoich umiejętności. 

Zobacz także:  Wizz Air zawiesza część tras z Polski. Jakie zmiany czekają pasażerów?

Podróżujący, gdy tylko zorientowali się, co się dzieje, sięgnęli po telefony komórkowe i zaczęli nagrywać show. Po występie, zgodnie z tradycją związaną z Halloween, każdy z pasażerów otrzymał słodycze.

Na oficjalnym koncie Wizz Aira na Youtube udostępniono wideo z przedstawienia.

Nagranie spotkało się z żywą reakcją internautów. Użytkownicy sieci doceniają kreatywność pracowników węgierskiej linii. "Szacunek dla Wizz Aira za to, że coś zrobił!", "To jeden z powodów, dla których tak bardzo kocham Wizz Aira", "Super!" - to tylko niektóre z komentarzy, które można znaleźć pod filmem.

Wizz Air zachęca wszystkich pasażerów do udostępniania swoich filmów i zdjęć w social mediach korzystając z hasztaga #wizzhalloween.

Zobacz także:  Tiktokerka pokazuje, jak umyć się na lotnisku. To nagranie podbija sieć

RadioZET.pl/pasazer.com