Zamknij

Wizz Air ogłasza wielka promocję. Loty do popularnych kierunków 20 proc. tańsze

01.07.2021 15:01
Wizz Air - samolot
fot. Mateusz Jagielski/East News

Wizz Air przygotował dużą promocję dla swoich klientów. Węgierska linia oferuje 20 proc. zniżki na wybrane, popularne trasy wakacyjne. Za kilkadziesiąt złotych można kupić bilety lotnicze do Chorwacji, na Kretę czy Sardynię. 

Wizz Air idzie w ślad Ryanaira i rusza z wielką wyprzedażą biletów lotniczych. Warto podkreślić, że promocja dotyczy wybranych kierunków z lotniska w Warszawie, Katowicach i Gdańsku. Co więcej, akcja trwa tylko jeden dzień, dlatego warto pospieszyć się z rezerwacją. 

Wizz Air. 20 procent zniżki na wybrane trasy

Węgierski przewoźnik przygotował specjalną, promocyjną ofertę dla swoich klientów – aż 20 proc. zniżki na wybrane bilety lotnicze. Warto podkreślić, że aby skorzystać z promocji, rezerwacji należy dokonać dzisiaj,1 lipca, do godziny 23.59. Wyprzedaż obejmuje wybrane trasy wakacyjne w siatce popularnej linii – m.in. do Włoch, Bułgarii, Chorwacji, Grecji czy na Maltę. 

Wybór biletów w promocyjnej cenie jest naprawdę ciekawy i kuszący. Za 96 złotych w obie strony można polecieć m.in. z Warszawy na Sycylię, do Splitu w Chorwacji czy do Bułgarii. W takiej samej cenie można też wybrać się w podróż z Katowic na Maltę czy z Gdańska na Kretę i na Mykonos. Pełna oferta dostępna jest na stronie Wizz Aira lub w aplikacji – to tam należy dokonywać rezerwacji.

Wizz Air podaje, że obniżka dotyczy ceny podstawowej za bilet, ale nie obejmuje opłaty administracyjnej. Co więcej, okres podróży objętej promocją jest ograniczony – wyjazdy muszą zakończyć się do 31 października 2021 roku. 

Więcej informacji o tej promocyjnej akcji można znaleźć na stronie węgierskiego przewoźnika. Warto się jednak pospieszyć z decyzją zakupu, bo bilety lotnicze bardzo szybko się wyprzedają.

Źródło: Wizzair, Fly4free