Zamknij

Jednodniowa promocja w Wizz Air. Bilety na wybrane loty kupisz za 9,99 euro

16.12.2021 11:41
Wizz Air rusza z nową promocją. Bilety na wybrane loty kupisz za 9,99 euro
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER/EASTNEWS

Wizz Air wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i startuje z nową wyprzedażą. W ramach promocji bilety na wybrane loty można kupić za jedyne 9,99 euro, czyli około 46 zł. Sprawdzamy szczegóły oferty.

Wizz Air to węgierska tania linia lotnicza, która cieszy się ogromną popularnością. Od pewnego czasu przewoźnik rozpieszcza swoich klientów. Regularnie organizuje wyprzedaże, podczas których bilety na rejsy można kupić w jeszcze lepszych cenach. Tak jest i tym razem. Wizz Air tylko dzisiaj oferuje wejściówki na wybrane loty za 9,99 euro.

Wizz Air rusza z nową promocją. Bilety na wybrane loty kupisz za 9,99 euro

Promocja w Wizz Air jest ograniczona czasowo i trwa tylko przez jeden dzień. Aby z niej skorzystać, należy dokonać rezerwacji do 16 grudnia 2021 do godziny 23:59. Wyprzedażą objęte są wybrane loty dostępne za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej węgierskiego przewoźnika oraz w aplikacji mobilnej WIZZ. 

Zobacz także:  Wizz Air szuka pracowników. Tania linia ogłosiła rekrutacje w kilku miastach Polski

Co istotne, wszystkie rejsy, na które zostały zakupione bilety w promocyjnej cenie, muszą zakończyć się najpóźniej 31 stycznia 2022 roku. 

Kwota 9,99 euro to cena biletu w jedną stronę, łącznie z opłatą administracyjną. Przewoźnik przypomina, że bezpłatnie można zabrać ze sobą na pokład samolotu jedną sztukę bagażu podręcznego o maksymalnych wymiarach 40x30x20 cm. Jeżeli zostaną one przekroczone, pasażer będzie musiał ponieść dodatkową opłatę.

RadioZET.pl