Zamknij

Wielka promocja w Wizz Air. 20 procent zniżki na wybrane loty

08.12.2021 15:03
Wizz Air startuje z promocją na bilety. Oferuje 20 procent zniżki na wybrane loty
fot. SHUTTERSTOCK

Wizz Air po raz kolejny wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i organizuje nową wyprzedaż. Tym razem oferuje aż 20 procent zniżki na bilety lotnicze na wybrane kierunki. Sprawdź szczegóły promocji.

Wizz Air to tania linia lotnicza, która cieszy się ogromną popularnością. Nie ma się zresztą co dziwić, w końcu konkurencyjne ceny biletów i szeroka siatka połączeń węgierskiego przewoźnika potrafią skusić niejednego turystę.

Co więcej, Wizz Air regularnie organizuje promocje dla obecnych i nowych klientów. Jakiś czas temu, z okazji Black Friday, zaoferował 40 procent zniżki na wybrane loty, a do tego wystartował z wyjątkową loterią, w której do wygrania był voucher o wartości 1000 euro. Teraz przewoźnik zorganizował kolejną wyprzedaż.

Wizz Air startuje z promocją na bilety. Oferuje 20 procent zniżki na wybrane loty

Tradycyjnie promocja w Wizz Air trwa tylko przez jeden dzień - obowiązuje 8 grudnia (środa) od godziny 00:00 do 23:59. Zniżka w wysokości 20 procent dotyczy wybranych lotów dostępnych na oficjalnej stronie internetowej węgierskiego przewoźnika oraz w aplikacji mobilnej WIZZ.

Zobacz także:  Wizz Air uruchomił nową usługę. To duże ułatwienie dla pasażerów

Co istotne, okres podróży jest ograniczony czasowo. Wszystkie rejsy, na które zostały zakupione bilety w promocyjnej cenie, muszą zakończyć się maksymalnie 26 marca 2022 roku. Warto w tym miejscu wspomnieć, że wyjazdy w okresie zimowym mają swoje niepodważalne plusy. Przede wszystkim w wielu miejscach jest wtedy znacznie taniej. Ponadto można oglądać kultowe zabytki i największe atrakcje miast bez tłumu turystów obok. 

Zniżka w wysokości 20 procent dotyczy ceny biletu, z wyłączeniem opłaty administracyjnej. Promocja nie ma zastosowania w przypadku rezerwacji grupowych.

Zobacz także:  Wizz Air zawiesza kilkadziesiąt tras z Polski. Duże zmiany w zimowej siatce lotów

RadioZET.pl