Zamknij

Wizz Air uruchamia trzy nowe trasy z Polski. Polecimy m.in. do Dubaju

22.12.2021 15:00
Wizz Air
fot. Mateusz Jagielski/East News

Już w lutym popularna tania linia lotnicza uruchomi trasę z Polski do Dubaju. Na tym jednak nie koniec nowości. Pod koniec marca bowiem do siatki połączeń dojdą jeszcze dwa kolejne kierunki. Koniecznie przeczytajcie, gdzie Wizz Air zabierze nas w 2022 roku.

Kilka tygodni temu pisaliśmy, że latem 2022 roku Ryanair zamierza realizować aż 270 tras z Polski, z czego na liście tej ma się znaleźć aż 8 nowości. Jeżeli jednak planujecie wyskoczyć gdzieś poza granice naszego kraju wcześniej, koniecznie zapoznajcie się z nową ofertą Wizz Air.

Węgierska linia lotnicza planuje bowiem uruchomić nowe połączenie już w lutym. Z kolei dwa kolejne kierunki pojawią się w rozkładzie przewoźnika jeszcze w marcu. Koniecznie przeczytajcie, gdzie polecimy charakterystycznymi różowymi samolotami Wizz Air w nachodzących miesiącach.

Wizz Air uruchamia trzy nowe trasy z Polski. Polecimy m.in. do Dubaju

O nowościach w siatce połączeń Wizz Air dowiedzieliśmy się z portalu Fly4free. Okazuje się, że tania linia lotnicza, która należy do najpopularniejszych w Europie, już w pierwszych miesiącach 2022 roku uruchomi 3 nowe trasy z Polski.

Pierwszą nowością będzie lot do Dubaju. Jeżeli macie ochotę powygrzewać się w rejonie, w którym króluje pustynny i suchy klimat, a średnia temperatura oscyluje wokół 28 stopni Celsjusza, z pewnością ucieszy was fakt, że z Krakowa będzie można tu latać już od 4 lutego.

Podróż do Zjednoczonych Emiratów Arabskich będzie realizowana dwa razy w tygodniu - w poniedziałki i w piątki. Biorąc pod uwagę atrakcyjne ceny oferowane przez węgierskiego przewoźnika, także tutaj możemy spodziewać się tanich biletów.

Z kolei już 28 marca marka ruszy z lotami do Nicei i Neapolu. Do francuskiego kurortu będziemy latać z Warszawy, z kolei do włoskiego miasta z Katowic.

Skusicie się na wyjazd do któregoś z tych miejsc?

Źródło: Fly4free