Zamknij

Wizz Air wznawia 6 tras z Polski. To idealne kierunki na weekendowy wypad

26.08.2021 15:01

Wizz Air ogłosił wznowienie aż sześciu połączeń z pięciu lotnisk w Polsce. Już we wrześniu będziemy mogli polecieć do magicznego Budapesztu, zwiedzić klimatyczne Kutaisi czy odpocząć w położonym w Norwegii Haugesund.

Wizz Air wznawia 6 tras z Polski. To idealne kierunki na weekendowy wypad
fot. Karol Makurat/REPORTER/EASTNEWS

Wizz Air to węgierska tania linia lotnicza, obsługująca Środkowo-Wschodnią i Zachodnią Europę, Azję, Gruzję oraz Izrael. Przewoźnik cieszy się również ogromnym zainteresowaniem w Polsce. Wpływ na to mają przede wszystkim konkurencyjne ceny biletów, a także rozbudowana, różnorodna siatka połączeń.

Wszystkich, którzy mają w planach dłuższy bądź krótszy wypad za granicę, z pewnością ucieszy fakt, że Wizz Air ogłosił wznowienie aż 6 tras z Polski. Połączenia wystartują już we wrześniu br.

Wizz Air wznawia 6 tras z Polski

W czwartek węgierski przewoźnik ogłosił wznowienie niektórych tras z Polski. We wrześniu w siatce połączeń linii lotniczej pojawiają się idealne kierunki na weekendowy wyjazd. Chodzi o następujące rejsy:

  • Gdańsk - Haugesund (Norwegia),
  • Gdańsk - Odessa (Ukraina),
  • Kraków - Kutaisi (Gruzja),
  • Katowice - Liverpool (Wielka Brytania),
  • Wrocław - Birmingham (Wielka Brytania),
  • Warszawa - Budapeszt (Węgry).

Sprawdź też: Wizz Air: bagaż podręczny i rejestrowany. Jakie wymiary i co można zabrać?

Trasy będą wznawiane w różnych terminach we wrześniu. Przykładowo, jak podaje portal Fly4Free.pl, połączenie z Warszawy do Budapesztu ponownie wystartuje 6 września, a z Krakowa do Kutaisi - 28 września. Wszystkie rejsy będą realizowane dwa razy w tygodniu.

Wizz Air w komunikacie prasowym przypomina, że ponadto linia lotnicza oferuje ponad 200 tras z 10 lotnisk w Polsce m.in. do Londynu, Paryża, Mediolanu czy Madrytu, a także na Fuerteventurę, do Larnaki, Tel Awiwu oraz na Maltę.

Sprawdź też: Jakie leki można przewozić w bagażu podręcznym? Poradnik przed podróżą

loader

RadioZET.pl/Fly4Free.pl