Zamknij

Cyber Monday w Ryanair. Dzięki promocji taniej kupisz bilety na wiosnę i lato 2023

28.11.2022 11:38

Irlandzki przewoźnik postanowił przedłużyć atrakcyjne promocje i w ramach Cyber Monday oferuje klientom kolejną ciekawą ofertę. Tym razem dotyczy ona wyjazdów na wiosnę i lato 2023. Poznajcie szczegóły oferty.

Ryanair
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Black Friday to coroczne święto zakupów, podczas którego najróżniejsze marki przeceniają swoje produkty i usługi, kusząc nas propozycjami nie do odrzucenia. W tym roku Czarny Piątek wypadł 25 listopada, ale wiele firm postanowiło przedłużyć promocję o cały tydzień. Dlatego już kilka dni przed tą tradycją uruchomiły one zniżki, które trwają do teraz - do Cyber Monday.

O swoich klientach nie mogły też zapomnieć znane linie lotnicze. Przygotowały one dla podróżników specjalną ofertę, dzięki której możemy wybrać się w wymarzone miejsca znacznie taniej. Co takiego można upolować podczas Cyber Monday w Ryanair? Koniecznie zobaczcie.

Cyber Monday w Ryanair. Tanie bilety na wiosnę i lato 2023

Cyber Monday wypada w pierwszy poniedziałek po Święcie Dziękczynienia i jest zwykle zwieńczeniem wyprzedażowego okresu. Tradycja ta przyszła do nas wraz z Black Friday ze Stanów Zjednoczonych, ale obecnie kultywowana jest na całym świecie. To doskonały moment, aby wybrać się do sklepów i nabyć bliskim upominki na zbliżające się święta. Jeżeli nie wiecie, co im kupić, zajrzyjcie na stronę Ryanair.

Irlandzka linia lotnicza przygotowała bowiem promocję, dzięki której bilety lotnicze kupisz już od 130 zł. Nabyć je można wyłącznie w poniedziałek 28 listopada. Wejściówki te jednak dotyczą rejsów realizowanych wiosną i latem 2023 roku.

Tanie bilety możecie obecnie kupić na połączenia, które będą odbywały się między 1 kwietnia a 30 czerwca 2023 roku.

Dzięki zniżkom przygotowanym przez przewoźnika z okazji Cyber Monday macie okazję wybrać się do wielu ciekawych europejskich miejsc z kilku polskich lotnisk. Tańsze bilety dotyczą między innymi podróży do Aten, Londynu, Kopenhagi, Brukseli czy na Maltę. To świetna okazja, aby zabrać bliskich na wycieczkę.

loader