Zamknij

Cyber Tydzień w Ryanair. Linia z okazji Black Friday oferuje 15 proc. zniżki na loty

21.11.2022 09:58

W poniedziałek 21 listopada linia Ryanair wystartowała z akcją "Cyber Tydzień". W ramach niej przeceniła bilety na wybrane loty o 15 procent. Sprawdź szczegóły oferty.

Cyber Tydzień w Ryanair. Linia z okazji Black Friday 2022 oferuje 15 proc. zniżki na loty
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER/EASTNEWS

Black Friday w 2022 roku przypada 25 listopada. Z okazji Czarnego Piątku wiele sklepów, a także linie lotnicze organizują dla swoich klientów wyjątkowe promocje. Z reguły wyprzedaże obowiązują tylko przez jeden dzień. Ryanair postanowił jednak pójść o krok dalej i wystartował z akcją "Cyber Tydzień". Codziennie przez 7 dni przewoźnik lotniczy będzie ogłaszał nową promocję.

15 proc. zniżki na loty w Ryanair. Promocja obowiązuje tylko 21 listopada

Akcja "Cyber Tydzień" w Ryanair wystartowała w poniedziałek. W ramach niej można zarezerwować bilety na loty z 15-proc. zniżką. Co ważne, okres podróży jest ograniczony. Oferta dotyczy wyłącznie rejsów, które odbędą się między 9 a 31 stycznia 2023 r. 

Promocja obowiązuje w poniedziałek 21 listopada. Aby z niej skorzystać, należy w trakcie dokonywania rezerwacji wprowadzić kod CWEEK15P. Oferty nie można łączyć z innymi taryfami promocyjnymi.

Zobacz także: Tania linia wprowadzi roczny bilet lotniczy. Za 2700 złotych możesz latać, ile chcesz

Jak czytamy w regulaminie akcji, promocja zależy od dostępności i dotyczy tylko rezerwacji lotów na wybranych trasach. Oferta nie obejmuje rejsów krajowych ani lotów łączonych. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej przewoźnika oraz w aplikacji mobilnej Ryanair.

Taniej można polecieć ze wszystkich lotnisk w Polsce, które obsługiwane są przez linię Ryanair, tj. z Bydgoszczy, Gdańska, Krakowa, Katowic, Łodzi, Lublina, Poznania, Rzeszowa, Olsztyna, Szczecina, Warszawy oraz Wrocławia. Przecenione zostały zarówno bliższe, jak i dalsze kierunki. Z 15-proc. zniżką można zarezerwować loty m.in. do Włoch, Wielkiej Brytanii, Danii czy Norwegii. Ponadto taniej można też polecieć na Cypr oraz na Maltę.

Przypomnijmy, że każdy pasażer w cenie biletu może zabrać ze sobą na pokład samolotu jeden nieduży bagaż podręczny o maksymalnych wymiarach 40x20x25 cm. Torba musi zmieścić się pod poprzedzającym go siedzeniem. Każda dodatkowa sztuka bagażu podlega dodatkowym opłatom.

Black Friday 2022

Black Friday zawsze obchodzony jest dzień po Święcie Dziękczynienia, które w Stanach Zjednoczonych wypada w czwarty czwartek listopada. W tym terminie sklepy przygotowują dla swoich klientów wyjątkowe promocje - największe w całym roku. W Czarny Piątek taniej można kupić m.in. ubrania, obuwie, elektronikę, rzeczy do domu, książki, gry, meble czy bilety lotnicze.

Zobacz także: 16 nowych tras Ryanair z Polski. Skorzysta kilka polskich lotnisk

loader

RadioZET.pl