Zamknij

LOT przywraca połączenie zawieszone przez pandemię COVID-19. Polecimy do Chin

22.11.2022 13:26

Doskonała wiadomość dla osób, które lubią podróżować i myślały o tym, aby kolejną wyprawę odbyć właśnie do Chin. Jeszcze w grudniu 2022 roku polecimy bowiem z Warszawy do Pekinu. Poznajcie szczegóły nowej oferty LOT.

Samolot LOT
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Pandemia koronawirusa pokrzyżowała plany podróżnicze wielu osobom i mocno nadwyrężyła branżę turystyczną. Wygląda jednak na to, że ruch lotniczy powoli wraca do normalności, a przewoźnicy, którzy musieli anulować niektóre rejsy lub też wstrzymać się z uruchomieniem nowych, w końcu mogą działać.

Polskie linie lotnicze LOT już na początku grudnia zamierzają wznowić loty do Pekinu. Przypominamy, że przez ostatnie 2 lata połączenia te nie funkcjonowały ze względu na pandemię.

Zobacz także: Ryanair ogłosił nowość w siatce lotów. W ostatnich latach ten kraj przyciąga tłumy Polaków

LOT przywraca połączenie do Pekinu. Przez 2 lata było zawieszone przez COVID-19

Po dwóch latach przerwy LOT znów zabierze pasażerów do Pekinu. Nasz narodowy przewoźnik już 7 grudnia przywróci tę wyjątkową trasę, która będzie realizowana z Warszawy, z Lotniska Chopina.

Turyści, którzy będą chcieli się dostać z Polski do Chin, znów będą mogli to wygodnie zrobić. Ze stolicy kraju wyruszą o godz. 22, a na miejsce dotrą o 8 grudnia o godz. 15.15 czasu lokalnego. Cała podróż potrwa 10 godzin i odbywać się będzie na pokładzie Boeinga 787-Dreamliner.

Jak podaje portal Onet Podróże, połączenie zostało przywrócone do rozkładu lotów ze względu na zainteresowanie pasażerów, ale też dlatego, że Azja ponownie otworzyła się na zagranicznych turystów.

Jeżeli zamierzacie wybrać się do malowniczych Chin, bilety na loty możecie nabyć już na stronie przewoźnika. Przypominamy, że realizowane są one tylko raz w tygodniu - w środę. Skusicie się na taką wycieczkę?

Źródło: Onet Podróże

loader