Zamknij

Nowa trasa lotnicza z Polski. Będzie realizowana przez nowego przewoźnika

Paulina Ermel
06.12.2022 13:18

Polscy turyści będą mieli niedługo okazję do tego, aby skorzystać z usług kolejnego znanego europejskiego przewoźnika. Tym razem do naszego kraju wkroczy bowiem AeroItalia. Zobaczcie, jak zamierza zrewolucjonizować tutejszy rynek.

Samolot Aeroitalia
fot. Shutterstock

W ostatnich dniach pisaliśmy o tym, że do Polski niebawem zawita kolejna linia lotnicza. Mowa o islandzkim przewoźniku PLAY, który na pokładach swoich samolotów będzie przewoził polskich turystów do Keflaviku na Islandii. Na tym jednak nie koniec dobrych wiadomości.

Na naszym rynku w niedalekiej przyszłości pojawi się również AeroItalia. Włoskie linie uruchomią rejs z jednego z naszych lotnisk do malowniczego Mediolanu. Koniecznie poznajcie szczegóły tej oferty.

Nowa trasa lotnicza z Polski. Będzie realizowana przez AeroItalia

Jak podaje portal Fly4free, już niedługo linie lotnicze AeroItalia uruchomią z Polski połączenie do Włoch. Turyści z Lublina będą mogli szybko i wygodnie dostać się do bajkowego Mediolanu.

Podróż realizowana będzie na pokładach boeingów 737-800. Podróżni dolecą z polskiego portu lotniczego do obiektu Mediolan Bergamo. Miasto to jest doskonałe na city break, a do tego stanowi świetną bazę wypadową do pobliskich słynnych włoskich jezior, które odwiedzają turyści z całego świata.

Nie wiadomo jeszcze, kiedy dokładnie uruchomione zostanie połączenie. Nieznane są także ceny, jakie przyjdzie nam zapłacić za taki lot. Warto jednak zaglądać na stronę przewoźnika, gdyż regularnie aktualizuje on swoją siatkę rejsów.

Linia AeroItalia powstała dopiero w tym roku, a jej główną bazą operacyjną jest Forli w regionie Emilia-Romania. Skusicie się na wycieczkę na pokładzie jej samolotu?

Źródło: Fly4free

loader