Zamknij

Promocja w Wizz Air. Tylko teraz bilety lotnicze -20%

18.11.2022 10:31

Węgierska linia lotnicza przygotowała dla swoich klientów coś specjalnego. Tym razem oferuje zniżkę na bilety lotnicze w wysokości 20%. Koniecznie zapoznajcie się ze szczegółami tej oferty i sprawdźcie, gdzie można lecieć w niższej cenie.

Wizz Air
fot. Stanislaw Bielski/REPORTER

Jakiś czas temu informowaliśmy was o "Szalonej środzie", którą zorganizował LOT. Polski przewoźnik co środę bowiem obniża ceny swoich biletów, dzięki czemu kusi klientów, aby wybrali się w podróż samolotem.

Tym razem wyjątkową przecenę przygotował dla swoich gości Wizz Air. Marka na stronie poinformowała o rabacie w wysokości 20%. Jakie trasy obejmuje i w jakim terminie? Sprawdźcie.

Promocja w Wizz Air. Tylko teraz bilety lotnicze -20%

Wizz Air postanowił jeszcze w tym roku zorganizować dla klientów promocję na bilety lotnicze. Dzięki niej możecie nabyć wejściówki do samolotów o 20% taniej. To doskonała okazja do tego, aby pomyśleć o krótkim urlopie typu city break jeszcze późną jesienią 2022 roku.

Obniżka cen na stronie węgierskiej linii lotniczej obejmuje loty realizowane do 14 grudnia 2022 roku. Wygląda zatem na to, że dzięki niej możemy się taniej wybrać na wycieczkę jeszcze przed nadchodzącymi świętami.

Promocja obejmuje bilety na wybrane loty. Obniża ona ich cenę o 1/5. Nie dotyczy to jednak opłat administracyjnych - te pozostają bez zmian. Warto dodać, że ta wyjątkowa oferta obowiązuje wyłącznie w piątek 18 listopada.

Dzięki przecenie możemy kupić bilety na trasy, które realizowane są z wielu polskich lotnisk do ciekawych miejsc w Europie. Skusicie się na taki lot?

loader