Zamknij

Błyskawiczna wyprzedaż w Ryanairze. Bilety lotnicze kupisz już od 89 zł

12.01.2023 15:03

W czwartek 12 stycznia Ryanair wystartował z błyskawiczną wyprzedażą. Tylko do północy wiele biletów lotniczych kupisz znacznie taniej - ich ceny zaczynają się już od kilkudziesięciu złotych. Sprawdźcie szczegóły promocji.

Samolot linii Ryanair
fot. PAU BARRENA/AFP/East News

Irlandzka linia nie przestaje zaskakiwać. Pod koniec grudnia pisaliśmy, że Ryanair przedłuża popularną trasę z Polski. Chodzi o połączenie z Wrocławia do Porto w Portugalii. Pasażerowie będą mogli tam polecieć również wiosną i latem br. Okazuje się, że to nie koniec niespodzianek. Ryanair właśnie wystartował z błyskawiczną wyprzedażą, podczas której bilety na samolot można nabyć znacznie taniej.

Błyskawiczna wyprzedaż w Ryanairze. Bilety lotnicze kupisz już od 89 zł

Promocja w Ryanairze trwa tylko przez 24 godziny - zakończy się o północy w czwartek 12 stycznia. W tym czasie wiele biletów lotniczych można kupić o wiele taniej - ceny wejściówek na samolot zaczynają się już od 89 zł. Zasady oferty są bardzo proste. Aby z niej skorzystać, wystarczy wejść na stronę internetową niskokosztowego przewoźnika lub w jego aplikację mobilną i znaleźć interesujący nas rejs.

Jak to bywa przy tego typu akcjach, okres podróży jest ograniczony. Taniej można kupić bilety na wybrane loty odbywające się między 12 stycznia a 28 lutego.

Zobacz także: Pierwsza linia w Europie wprowadzi szybkie darmowe wi-fi w samolocie. To będzie rewolucja w lataniu

Przypomnijmy, że każdy pasażer w cenie biletu może zabrać ze sobą na pokład samolotu jeden nieduży bagaż podręczny o maksymalnych wymiarach 40x20x25 cm. Torba musi zmieścić się pod poprzedzającym go siedzeniem. Każda dodatkowa sztuka bagażu podlega dodatkowym opłatom.

Zimowa siatka połączeń linii Ryanair jest bardzo szeroka i różnorodna, dlatego z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Taniej można podróżować ze wszystkich lotnisk w Polsce, które obsługiwane są przez irlandzkiego przewoźnika, w tym z Warszawy, Krakowa, Gdańska czy Poznania. 

Za kilkadziesiąt złotych można kupić lot m.in. do Londynu, Paryża, Kopenhagi i Edynburga. Fani cieplejszych kierunków mogą z kolei pomyśleć o podróży do Alicante w Hiszpanii, Porto w Portugalii czy Palermo (Włochy).

Zobacz także: Wizz Air zamyka kolejne trasy z Polski. Połączenia znikną wcześniej, niż planowano

loader

RadioZET.pl