Zamknij

Niezwykłe zdjęcie z Tatr podbija sieć. Internauci: Pięknie i spokojnie

02.08.2022 14:39
Niezwykłe zdjęcie z Tatr podbija sieć. Internauci: Pięknie i spokojnie
fot. SHUTTERSTOCK

Ostatnio w mediach społecznościowych opublikowane zostało wyjątkowe zdjęcie z Tatr. Na fotografii ujęto Dolinę Pięciu Stawów Polskich o poranku. "Raj", "Pięknie i spokojnie" - zachwycają się internauci.

Tatry cieszą się ogromną popularnością wśród turystów. Nie ma się zresztą co dziwić. W końcu widoki, które można tutaj zobaczyć, zapierają dech w piersiach. Polskie góry stały się też obiektem zainteresowań wielu fotografów, którzy przemierzają szlaki w poszukiwaniu jak najlepszego ujęcia. Ostatnio udało się je znaleźć @michaldurdinaphotography.

Zobacz także: Turyści urządzili sobie plac zabaw nad potokiem w Zakopanem. "Szczyt głupoty"

Niezwykłe zdjęcie z Tatr podbija sieć. Internauci: Pięknie i spokojnie

W poniedziałek na stronie "Tatromaniak" na Facebooku opublikowane zostało wyjątkowe zdjęcie z Tatr. Ujęto na nim Dolinę Pięciu Stawów Polskich o poranku. Trzeba przyznać, że fotografia naprawdę robi wrażenie. Doskonale obrazuje potęgę natury i jej przewagę nad człowiekiem.

Autorem tego niezwykłego zdjęcia jest czeski fotograf Michal Ďurdina.

Post zamieszczony na stronie "Tatromaniak" spotkał się z żywą reakcją internautów. Zdobył kilka tysięcy polubień i dziesiątki komentarzy. Miłośnicy gór są zachwyceni tym widokiem. Niektóre osoby stwierdziły, że ze zdjęcia emanuje cudowny spokój.

Raj.

 

Magicznie!

 

Pięknie i spokojnie - piszą internauci.

A wam jak podoba się Dolina Pięciu Stawów Polskich?

Tatry. Aktualne warunki na szlakach

Pracownicy Tatrzańskiego Parku Narodowego w najnowszym komunikacie turystycznym z dnia 2 sierpnia poinformowali, że w wielu miejscach na szlakach jest mokro, a na leśnych odcinkach może występować błoto. To efekt ostatnich opadów deszczu. Ponadto w partiach graniowych jest niski pułap chmur. Ogranicza on widzialność, co może utrudniać orientację w terenie.

Cały czas w Tatrach panuje bardzo duży ruch turystyczny. Osoby wybierające się na szlak, na którym występują sztuczne ułatwienia (np. łańcuchy), muszą liczyć się z kolejkami.

Zobacz także: Najszczęśliwsze miasta w Polsce. Gdzie żyje się najlepiej? [RANKING] 

RadioZET.pl/tpn.pl