Zamknij

Noc nad Morskim Okiem podczas pełni Księżyca. Niezwykłe zdjęcie podbija sieć

03.03.2022 10:44

Portal Tatrzański na facebookowej stronie udostępnił bajkowe zdjęcie Morskiego Oka nocą. Widać na nim popularne tatrzańskie jezioro oświetlone pełnią Księżyca. Praca została doceniona przez internautów i doczekała się wielu komentarzy.

Morskie Oko
fot. Shutterstock

Tatry to popularne pasmo górskie, które cieszy się zainteresowaniem nie tylko wędrowców czy osób lubiących sporty zimowe, ale też miłośników fotografii. Chętnie robią oni zdjęcia kultowym polskim szczytom. Jakiś czas temu pisaliśmy wam o fotce, na której uchwycono jednocześnie Kasprowy Wierch, Giewont i Babią Górę. Internautom bardzo się spodobała.

Teraz z kolei popularnością cieszy się zdjęcie, na którym uchwycono Morskie Oko w świetle Księżyca w pełni. Praca autorstwa Dariusza Krakowiaka została udostępniona przez Portal Tatrzański w sieci i doczekała się wielu komentarzy.

Noc nad Morskim Okiem podczas pełni Księżyca. Niezwykłe zdjęcie podbija sieć

Portal Tatrzański udostępnił na swojej facebookowej stronie niezwykłą pracę fotografa Dariusza Krakowiaka. Artyście udało się wykonać zdjęcie Morskiego Oka w nietypowym wydaniu. Widać bowiem tutaj taflę tatrzańskiego jeziora oświetloną pełnią Księżyca.

Noc nad Morskim Okiem podczas pełni księżyca - czytamy w podpisie posta.

Na fotografii widać rozgwieżdżone niebo nad pokrytym śniegiem Morskim Okiem. Górujące nad nim wierzchołki również są tu oprószone warstwą białego puchu, co dodatkowo sprawia, że mamy ochotę skorzystać z uroków zimy w polskich górach.

Internauci są zachwyceni tym widokiem.

Wow.
 
Pięknie.
 
Co za widok - piszą.

Przypominamy, że Morskie Oko to największe jezioro w Tatrach, położone w Dolinie Rybiego Potoku u stóp Mięguszowieckich Szczytów. Znajduje się ono na wysokości 1395 m n.p.m. i jest celem wędrówek wielu osób.

Jak wam się podoba w takim wydaniu?

Źródło: Facebook

loader