Zamknij

Tatry widziane z odległości 190 km. Niezwykłe zdjęcie podbija internet

14.03.2022 14:56

Na facebookowej stronie "From the Sky", którą prowadzi profesjonalny operator drona, pojawiło się niesamowite ujęcie Tatr zrobione z odległości 190 km od popularnego pasma górskiego. Okazuje się, że pracę wykonano na Osadzkim Wierchu, który znajduje się w Bieszczadach Zachodnich.

Tatry
fot. Shutterstock

Polskie Tatry cieszą się zainteresowaniem nie tylko miłośników sportów zimowych i wędrówek po górach. Są one także bohaterem wielu zdjęć znanych fotografów. A szczególne wrażenie robią na zdjęciach, które zrobiono ze znacznej odległości. To pokazuje, jakie są majestatyczne i duże.

Ostatnio pisaliśmy wam o tym, że Tatry uchwycono na fotce zrobionej w Górnośląskim Okręgu Przemysłowym. Doczekała się ona dziesiątek komentarzy zachwyconych fanów. Tym razem jednak przychodzimy do was z kolejną wyjątkową pracą, na której widać to wyjątkowe pasmo. Teraz jednak udało się ustrzelić mu zdjęcie z... Bieszczad! Zobaczcie, jak wyglądają bajkowe tatrzańskie szczyty z odległości 190 km, a dokładnie z Osadzkiego Wierchu.

Tatry widziane z odległości 190 km. Niezwykłe zdjęcie podbija internet

Do sieci trafiło zdjęcie Tatr zrobione na Osadzkim Wierchu. Jest to szczyt o wysokości 1253 m n.p.m., który leży w Bieszczadach Zachodnich. Oznacza to tyle, że od najpopularniejszego pasma górskiego w Polsce oddalony jest on o... 190 km.

Fotografię ustrzelił profesjonalny operator drona, który swoimi pracami dzieli się z miłośnikami gór na facebookowej stronie "From the Sky". To tutaj trafiło m.in. to zrobione o poranku zdjęcie, które doczekało się setek polubień, wielu pochwał i udostępnień.

Niesamowity widok.
 
Cudowne.
 
Składam reklamacje. Jak byliśmy, to takich nie widziałem - piszą w komentarzach.

A wam jak podoba się ta fotka?

Źródło: Facebook

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET

loader