Zamknij

Kasprowy Wierch nad morzem chmur. Niesamowite zdjęcie z Tatr obiegło sieć

11.03.2022 16:03

Tatry w zimowej odsłonie prezentują się naprawdę niesamowicie. Na facebookowym profilu "Tatromaniak" pojawiło się przepiękne ujęcie pokrytego śniegiem Kasprowego Wierchu, który dodatkowo wyłania się znad kłębów chmur. Fotografia doczekała się ponad dwóch tysięcy "polubień" i wielu pozytywnych komentarzy internautów. Nie ma się czemu dziwić, bo widok jest naprawdę magiczny. 

Kasprowy Wierch
fot. Shutterstock/Zdj. ilustracyjne

Tatrzańskie szczyty, doliny oraz jeziora zachwycają o każdej porze roku. W zimowej odsłonie prezentują się jeszcze piękniej. Właśnie dlatego stały się obiektem zainteresowań wielu miłośników gór oraz fotografów. Na początku tygodnia do sieci trafiło imponujące zdjęcie ukazujące zimowy poranek w okolicach Morskiego Oka

Teraz  do sieci trafiła imponująca fotografia Kasprowego Wierchu pokrytego białym puchem i "unoszącego się" nad morzem chmur. 

Kasprowy Wierch ponad kłębami chmur [ZDJĘCIE]

Kasprowy Wierch to szczyt w Tatrach Zachodnich o wysokości 1987 m n.p.m. Co roku wierzchołek ten jest celem wielu turystów, wspinaczy, a także sportowców. Wiele osób lubi też spacerować wytyczonymi tutaj szlakami. Trzeba przyznać, że stają się one jeszcze bardziej malownicze, kiedy są pokryte śniegiem.

Na facebookowym profilu "Tatromaniak" pojawiło się niezwykłe ujęcie tego szczytu. Zdjęcie zostało wykonane przez Przemysława Sobczyka.  

Na fotografii widać ośnieżone zbocze Kasprowego Wierchu wraz z obserwatorium meteorologicznym oraz kolejkami krzesełkowymi. Niezwykłości temu widokowi dodaje to, że szczyt wynurza się niejako znad chmur. Całość robi naprawdę ogromne wrażenie.

"Kasprowy Wierch nad morzem chmur" – pojawił się opis do zdjęcia.

Internauci nie kryją swojego zachwytu. Zdjęcie ma już ponad dwa tysiące polubień i kilkadziesiąt pozytywnych komentarzy.

– Jak pięknie!
 
– Niesamowity widok.
 
– Robi wrażenie –  czytamy w komentarzach pod postem.

A jak Wam podoba się to zdjęcie?

loader

Źródło: Facebook/Tatromaniak