Zamknij

"Zagajnik miłości" w Polsce. Niezwykłe zdjęcie krajobrazu w kształcie serca podbija sieć

18.05.2022 14:08

Krakowski fotograf, Jan Ulicki, po raz kolejny zaskakuje swoimi zdjęciami. Do sieci trafiło "Serce Wiosny", czyli słynny Zagajnik miłości, który tym razem został uchwycony na fotografii w soczysto zielonych kolorach. Internauci nie kryją swojego zachwytu. 

Pole rzepakowe w Polsce
fot. Shutterstock/Zdj. ilustracyjne

Zdjęcia z lotu ptaka potrafią naprawdę zaskoczyć. Jan Ulicki postanowił uwiecznić z tej perspektywy, za pomocą drona, niezwykły krajobraz w kształcie serca. Słynny Zagajnik miłości znajduje się w miejscowości Skarszyn, ok. 20 kilometrów od Wrocławia. Ujęcie tego miejsca w wiosennych barwach robi ogromne wrażenie, nic więc dziwnego, że fotografia tak szybko obiegła internet.

"Serce wiosny". Niezwykłe ujęcie z drona

"Nie mogłem się oprzeć i po raz kolejny wybrałem się nad słynny Zagajnik miłości. Tym razem chciałem go uchwycić we wczesnowiosennych, soczystych barwach. Miękkie światło poranka i kontrastujące barwy pól dookoła sprawiły, że kadr ma swój niesamowity klimat" – czytamy w opisie do zdjęcia opublikowanego na Facebooku.

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy zachwyconych internautów.

– Super fotka, kolory powalają.

 

– Cudowne zdjęcie.

 

– Piękny widok!

 

– Serce w te foty to ty całe oddajesz. Brawo.

Zagajnik miłości, czyli skupisko drzew w kształcie serca, zadziwia internautów już po raz kolejny. W minionym roku Jan Ulicki również podzielił się w sieci przepiękną fotografią – wówczas "serce" figurowało w otoczeniu rzepaku. Trzeba jednak przyznać, że bez względu na kolory miejsce to prezentuje się naprawdę spektakularnie. 

loader