Zamknij

Magiczne zdjęcie z Tatr podbija sieć. Internauci są zachwyceni: "Widok jak z bajki!"

22.11.2022 10:54

We wtorek sieć obiegło wyjątkowe zdjęcie z Tatr. Ujęto na nim majestatyczne szczyty pokryte białym puchem. Internauci są zachwyceni widokiem gór w takiej odsłonie. "Cudownie" - piszą w komentarzach.

Magiczne zdjęcie z Tatr podbija sieć. Internauci są zachwyceni: "Widok jak z bajki!"
fot. SHUTTERSTOCK

Tatry zachwycają o każdej porze roku, ale sporo osób uważa, że to właśnie zimą są najpiękniejsze. Rzeczywiście trzeba przyznać, że majestatyczne szczyty pokryte białym puchem robią ogromne wrażenie. Góry w zimowej odsłonie stały się też obiektem zainteresowań wielu fotografów. Co jakiś czas do sieci trafiają niezwykłe zdjęcia z Tatr. Właśnie opublikowane kolejne magiczne ujęcie.

Magiczne zdjęcie z Tatr podbija sieć. Internauci są zachwyceni

Zdjęcie zostało zamieszczone na stronie "Bogdan Bafia Fotografia" na Facebooku. Ujęto na nim zimowy poranek pod Tatrami. Na pierwszym planie widać pola przykryte białym puchem. W oddali zaś rozpościerają się majestatyczne szczyty. Trzeba przyznać, że widok zapiera dech w piersiach.

Takie widoki pod Tatrami - brzmi opis fotografii.

Post zamieszczony na stronie "Bogdan Bafia Fotografia" szybko obiegł sieć. W ciągu zaledwie dwóch godzin zdobył kilksaset polubień i dziesiątki komentarzy. Zdjęcie z Tatr zachwyciło internautów.

Wygląda cudownie.

 

Widok jak z bajki!

 

Super. Myślami już tam jestem - brzmią komentarze.

Tatry. Aktualne warunki na szlakach

Jak czytamy w najnowszym komunikacie opublikowanym na stronie Tatrzańskiego Parku Narodowego, warunki do uprawiania turystyki w wyższych partiach gór są bardzo niekorzystne. Na wszystkich szlakach zalega śnieg, spod którego wystają kamienie. Ponadto w wielu miejscach występują oblodzenia. 

Należy zachować szczególną ostrożność, ponieważ poślizgnięcie w stromym terenie grozi niebezpiecznym w skutkach upadkiem - apeluje TPN.

Pracownicy Parku dodają, że poruszanie się w takich warunkach wymaga bardzo dużego doświadczenia w zimowej turystyce górskiej oraz posiadania odpowiedniego sprzętu. Przypomnijmy też, że obecnie w Tatrach występuje pierwszy stopień zagrożenia lawinowego.

Zobacz także: Ta miejscowość stała się turystycznym hitem w Polsce. Wyprzedziła nawet Zakopane

loader

RadioZET.pl/tpn.pl