Zamknij
Makarska, Chorwacja
  • Rovinj w Chorwacji
  • Makarska, Chorwacja
  • Orebić, półwysep Pelješac w Chorwacji
  • 5 Zobacz
fot. Shutterstock

Najcieplejsze rejony nad Adriatykiem, przepiękne plaże, lazurowa woda i wiele atrakcji dla rodzin – nie ma się co dziwić, że Chorwacja cieszy się coraz większą popularnością wśród turystów. Miejsc wartych odwiedzenia jest tu naprawdę dużo, a każde z nich kryje w sobie inną historię i tajemnicę. Planujesz rodzinne wakacje w Chorwacji? Te miejsca najlepiej wybrać na wyjazd z dziećmi.

Chorwacja od lat jest jednym z ulubionych kierunków wakacyjnych Polaków. Również w dobie pandemii kraj ten znajdował się na szczycie listy najchętniej wybieranych kierunków urlopowych. Do Chorwacji przyciągają nie tylko fantastyczne krajobrazy, liczne plaże i gwarancja pięknej pogody, ale też możliwość dojazdu z Polski własnym samochodem. Wszystko wskazuje na to, że również w tym sezonie letnim turystów z naszego kraju nie zabraknie.

Chorwacja cieszy się ogromną popularnością wśród rodzin z dziećmi. Nic dziwnego, bo ten bałkański kraj oferuje mnóstwo przepięknych miejsc i atrakcji dla najmłodszych. Magazyn Travelist wybrał najciekawsze regiony dla rodzin w Chorwacji.