Zamknij

Niezwykłe zdjęcie Giewontu widzianego z Kopy Kondrackiej podbija sieć. Internauci są zachwyceni

27.04.2022 13:48

Na facebookowym profilu Portalu Tatrzańskiego pojawiła się unikatowa fotografia przedstawiająca Giewont. Jeden z najpopularniejszych szczytów w Polsce został tu uchwycony z Kopy Kondrackiej. Internauci pokochali to zdjęcie. Tylko na nie spójrzcie.

Giewont
fot. Shutterstock

Giewont to bardzo znany masyw górski w Tatrach Zachodnich o wysokości 1894 m n.p.m. i długości 2,7 km. Jego wybitność, a także charakterystyczny kształt, który wielu przypomina śpiącego rycerza, zachęca miłośników wędrówek do zapuszczenia się na te tereny. Okazuje się jednak, że ten wierzchołek cieszy się również zainteresowaniem fotografów.

Jakiś czas temu rekomendowaliśmy wam zdjęcie ośnieżonego Giewontu górującego nad Zakopanem. Praca doczekała się tysięcy reakcji ze strony internautów i błyskawicznie rozeszła się po sieci. Tym razem jednak inne ujęcie szczytu podbija internet. Mowa o fotografii, na której widać go z Kopy Kondrackiej. Sami spójrzcie, bo jest na co popatrzeć.

Niezwykłe zdjęcie Giewontu widzianego z Kopy Kondrackiej podbija sieć. Internauci są zachwyceni

Na facebookowym profilu Portalu Tatrzańskiego pojawiła się praca ukazująca Giewont z ciekawej perspektywy. Na zdjęciu możemy go podziwiać z Kopy Kondrackiej, czyli ze szczytu w Tatrach Zachodnich, który jest jednocześnie najniższym z Czerwonych Wierchów i najbardziej wysuniętym na wschód wierzchołkiem tego masywu.

Praca wykonana przez Jacka Mrugacza, który specjalizuje się w fotografowaniu Podhala, ukazuje ośnieżone góry, a także częściowo zakrywające je pasma chmur.

Zdjęcie zostało udostępnione przez Portal Tatrzański i doczekało się licznych reakcji ze strony miłośników gór. Zebrało ono setki reakcji, dziesiątki komentarzy, a także wiele udostępnień.

Mega kadr.
 
Fantastyczne foto.
 
Świetne ujęcie - piszą obserwatorzy w komentarzach.

A jak wam się podoba to ujęcie?

Źródło: Portal Tatrzański

loader