Zamknij

Na lotnisku we Włoszech doszło do bójki pasażerów. Musiała interweniować policja

28.06.2022 12:45
Turyści na lotnisku
fot. COSTAS METAXAKIS/AFP/East News

W porcie lotniczym w Perugii w ostatnich dniach doszło do niebezpiecznego zdarzenia. Dwie grupy pasażerów zaczęły rzucać w swoją stronę obelgi, a w pewnym momencie turyści przeszli od słów do czynów. Doszło do bójki i musiała interweniować policja. Zobaczcie, jak się to skończyło.

Jakiś czas temu pisaliśmy o incydencie, jaki zdarzył się na pokładzie samolotu Ryanair, który miał startować w podróż z Manchesteru. Jeszcze przed rozpoczęciem wyprawy niesfornego pijanego pasażera, który palił wewnątrz pojazdu, wyprowadziła policja.

Do kolejnego niebezpiecznego zdarzenia doszło we Włoszech. Na lotnisku w Perugii dwie grupy pasażerów doprowadziły między sobą do bójki. Najpierw zaczęły się nawzajem obrażać, a później przeszły do rękoczynów. Tu także do akcji musieli wkroczyć funkcjonariusze.

Na lotnisku we Włoszech doszło do bójki pasażerów. Musiała interweniować policja

Na lotnisku we włoskiej Perugii miało miejsce niebezpieczne zdarzenie. W niedzielę doszło tu bowiem do bójki dwóch grup turystów. Wygląda na to, że podróżni przyczepili się do siebie bez specjalnego powodu. Początkowe groźby i obelgi skończyły się na rękoczynach. Doszło tu do starcia i musiała interweniować policja.

W porcie lotniczym we Włoszech albańscy pasażerowie czekali sobie spokojnie w niedzielę na lot do Tirany. Niestety do czasu. W pewnym momencie na lotnisku pojawiła się kolejna grupa osób, które też miały udać się na tę wyprawę. Z niewiadomych powodów między dwiema grupami wywiązała się gorąca dyskusja, która szybko przekształciła się w regularną bójkę.

Niektórzy uczestnicy walki ograniczyli się do kopniaków i ciosów, ale inny sięgnęli po metalowe przedmioty, aby sobie w ten sposób pomóc. Na miejscu błyskawicznie pojawiła się policja, która musiała mocno postarać się o to, aby uspokoić podróżnych i trzymać ich na dystans.

Jeden z albańskich obywateli, który wyszedł z tego starcia dość poobijany, został przewieziony do szpitala w Perugii. 8 osób aresztowano i przeniesiono do więzień Capanne i Terni, gdzie czekają na rozprawę. Dwie kobiety w wieku 24 i 22 lat także zostały oskarżone.

Źródło: dayitaliannews.com/podroze.gazeta.pl