Obserwuj w Google News

16 nowych tras Ryanair z Polski. Skorzysta kilka polskich lotnisk

2 min. czytania
18.11.2022 13:30
Zareaguj Reakcja

Irlandzki przewoźnik poszerzył właśnie swoją siatkę połączeń z Polski o kilkanaście nowych tras. Będzie można z nich skorzystać już wiosną i latem 2023 roku. Zobaczcie, które lotniska wzbogaciły się właśnie o nowe loty i dokąd będzie można z nich podróżować.

Ryanair
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Ryanair to jedna z najpopularniejszych linii lotniczych w Polsce. Dzięki niej turyści mogą podróżować po Polsce i Europie tanio i szybko. Przewoźnik jest obecny na naszym rynku od dawna, ale wciąż poszerza swoją ofertę. Już niebawem rozkład lotów marki powiększy się o kolejne trasy.

Już pod koniec marca irlandzki przewoźnik uruchomi kilkanaście tras z Polski. Zmiany będą dotyczyły kilku dużych lotnisk. Poznajcie szczegóły.

Zobacz także: Strajk na jednym z największych lotnisk w Europie. Część lotów zostanie zakłóconych

16 nowych tras Ryanair z Polski. Zmiany dotkną kilku lotnisk

Wiosną i latem 2023 roku Ryanair ruszy z nowymi połączeniami z Polski. Turyści będą mogli skorzystać z kilkunastu nowych tras. Najwięcej z nich wystartuje z Gdańska, ale siatkę lotów poszerzą także Wrocław, Poznań, Kraków, Katowice i Rzeszów.

Jak podaje portal Fly4free, najwięcej nowych połączeń dostanie Gdańsk. Stąd już w marcu polecimy do Pragi, Podgoricy, do Barcelony i Malagi, a także do Neapolu i Rygi. Większość tych połączeń będzie realizowana dwa razy w tygodniu. Szczegółowy rozkład znajdziecie już na stronie przewoźnika.

Redakcja poleca

Z Wrocławia uruchomione zostaną podróże do Sofii i Brindisi (Włochy), z Poznania polecimy do Bari i Burgas (Bułgaria), z kolei z Krakowa do Perugii (Włochy), Maastricht (Holandia) i Lourdes (Francja). Te trasy także będą realizowane od końca marca dwa razy w tygodniu.

Ostatnio linia dodała też do swojego systemu rezerwacyjnego loty z Katowic do chorwackiej Puli i Warny (Bułgaria). Z Rzeszowa z kolei będziemy mogli udać się do Zadaru.

Wybierzcie się w którąś z tych tras?

Źródło: Fly4free