,

A gdyby tak kupić hiszpańską wyspę? Tylko teraz 30 proc. zniżki

Nina Czochara
24.11.2017 11:24

Właściciele hiszpańskiej wyspy Colom, położonej w archipelagu Balearów, obniżyli jej cenę o 30 proc. Ten niewielki skrawek lądu na Morzu Śródziemnym kosztuje teraz ok. 3,7 mln euro. Chętni?

A gdyby tak kupić hiszpańską wyspę? Tylko teraz 30 proc. zniżki
fot. YouTube

Wystawiona na sprzedaż wyspa Colom jest częścią archipelagu Balearów, w skład którego wchodzą m.in. Ibiza, Minorka, Formentera i Majorka uznawana za najpiękniejszą w całym basenie Morza Śródziemnego. Wizytówką tego hiszpańskiego archipelagu są urokliwe zatoczki, ciągnące się w nieskończoność piaszczyste plaże i słoneczna pogoda. Baleary każdego roku przyciągają miliony turystów z całego świata.

Wyspa Colom znajduje się około 200 metrów od wybrzeża Minorki i ma zaledwie 0,58 km2. Jest także częścią parku krajobrazowego S'Albufera des Grau. Na tym rajskim skrawku znajdziecie zabytkową rezydencję z XVIII wieku, drewniany dom, dwie piaszczyste plaży oraz zatoczki z turkusową wodą.

Zobacz, jak wygląda hiszpańska wyspa Colom (Isla de Colom).

Właściciele wyspy już od 10 lat szukają nowego nabywcy. Aby przyśpieszyć sprzedaż, postanowili obniżyć jej cenę o 30 proc. Aktualnie Colom można kupić za 3,7 mln euro. Czy tym razem znajdzie się szczęśliwy nabywca?

___

RadioZET.pl/CN