,

Black Friday z Ryanair. Tydzień tanich biletów lotniczych!

Nina Czochara
21.11.2017 16:12

Ryanair udostępnił pulę pół miliona biletów lotniczych ze zniżką nawet do 15 proc. Akcja ma trwać cały tydzień. Przecenionych jest kilkadziesiąt lotów do całej Europy. Każdego dnia będzie obowiązywać inna promocja, dlatego warto na bieżąco śledzić aktualne oferty przewoźnika.

Black Friday z Ryanair. Tydzień tanich biletów lotniczych!
fot. East News

Choć Black Friday dopiero przed nami, linie Ryanair już w poniedziałek wprowadziły wyprzedaż biletów lotniczych. Codziennie obowiązuje inna promocja. Aby z niej skorzystać, trzeba dokonać rezerwacji danego dnia do północy.

Z okazji czarnego piątku wprowadzamy wielką tygodniową wyprzedaż. Przed nami 7 dni fantastycznych promocji na Ryanair.com, podczas których nasi klienci będą mogli dokonać zakupu biletów w jeszcze niższych cenach – powiedział Robin Kiely z Ryanair.

Zdecydowanie jest w czym wybierać. Na liście tanich przelotów są m.in. Londyn, Wenecja, Marsylia, Sztokholm czy Madryt. Loty realizowane są z kilku lotnisk, m.in. z Wrocławia, Krakowa, Szczecina, Warszawy i Gdańska. W sumie przecenionych będzie nawet kilkadziesiąt lotów do całej Europy! A ceny są naprawdę atrakcyjne. Przykładowo bilety z Wrocławia do Lizbony kosztują ok. 140 zł, a z Warszawy do Mediolanu 137 zł.

Ale to nie koniec promocji od Ryanair z okazji Black Friday. Przewoźnik wprowadza dodatkowo 20 proc. zniżki na przewóz bagażu rejestrowanego.

___

RadioZET.pl/CN