Obserwuj w Google News

Wystartował CyberTydzień w Ryanair. Z okazji Black Friday 2021 bilety lotnicze kupisz już za 39 zł

2 min. czytania
22.11.2021 11:48
Zareaguj Reakcja

Tania linia lotnicza postanowiła przygotować dla klientów coś specjalnego z okazji Black Friday 2021. Właśnie dlatego ruszyła z akcją CyberTydzień w Ryanair. Z tej okazji na podróżników czeka tutaj moc rabatów i wyjątkowych okazji. Na sam początek możecie nabyć bilety lotnicze w różne miejsca już od 39 zł.

Ryanair
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Ryanair w ostatnim czasie rozpieszcza swoich klientów. Jeden z najpopularniejszych przewoźników w Europie regularnie przygotowuje promocje, dzięki którym można nabyć bilety lotnicze w bardzo niskiej cenie. Kilka dni temu pisaliśmy o tym, że można zaopatrzyć się na stronie Ryanair w wejściówki za jedyne 59 zł. Wygląda na to, że to nie koniec niespodzianek ze strony irlandzkiej marki.

Wielkimi krokami bowiem zbliża się Black Friday 2021. W związku z tym tania linia lotnicza postanowiła zorganizować CyberTydzień, podczas którego będzie można upolować atrakcyjne okazje. Już na początku firma proponuje podróżnikom bilety w cenie 39 zł. Poznajcie szczegóły promocji.

Redakcja poleca

CyberTydzień w Ryanair. Z okazji Black Friday 2021 bilety lotnicze kupisz już za 39 zł

Ryanair ruszył z promocjami w związku z Black Friday 2021. Marka przygotowała dla swoich klientów CyberTydzień atrakcyjnych przecen. Tylko teraz możecie kupić bilety lotnicze w zaskakująco niskiej cenie, bo za jedyne 39 zł.

Jeżeli planujecie podróż w najbliższych miesiącach, warto pospieszyć się z zakupem wejściówek, gdyż w tej cenie wyprzedają się błyskawicznie. Na razie oferta wyprzedażowa obowiązuje wyłącznie w poniedziałek (22 listopada). Przypominamy, że a 39 zł możecie polecieć w ciekawe miejsca od listopada do lutego. Niestety obniżka nie dotyczy rejsów w okresie świątecznym - od 16 grudnia 2021 roku do 6 stycznia 2022 roku.

W ramach Black Friday 2021 możecie nabyć tanie bilety na trasy rozpoczynające się w wielu polskich miastach - m.in. w Krakowie, Gdańsku, Warszawie, Łodzi czy Wrocławiu. Obniżką objęte zostały loty do takich miejsc jak: Dublin, Lwów, Budapeszt, Kijów, Paryż czy Piza.

Zobacz także: Booking.com rusza z promocją na Black Friday 2021. Noclegi tańsze o min. 30 procent

Black Friday 2021

Black Friday 2021 to "święto zakupów" obchodzone co roku w wielu krajach na całym świecie. W tym roku wypada ono 26 listopada. Ten wyjątkowy dzień początkowo świętowany był w Stanach Zjednoczonych w pierwszy piątek po Dniu Dziękczynienia. Rozpoczynał on sezon zakupowy przed Bożym Narodzeniem, a klienci najczęściej w tym gorącym okresie kupowali znacznie przecenioną elektronikę. Od wielu lat do celebrowania Czarnego Piątku przyłączają się najróżniejsze marki - w tym modowe czy nawet związane z podróżami. Właśnie tego dnia można nabyć tanie bilety lotnicze lub zarezerwować dużo tańsze noclegi w wymarzonym miejscu.