Obserwuj w Google News

Nowa trasa Ryanair z Polski. W październiku polecimy do popularnego miasta w Europie

2 min. czytania
21.09.2022 14:33
Zareaguj Reakcja

Popularny irlandzki przewoźnik już niebawem uruchomi nowe połączenie z Polski. Tym razem najbardziej skorzystają na tym mieszkańcy Bydgoszczy i okolic, gdyż będzie ono realizowane właśnie z tutejszego portu lotniczego. Poznajcie szczegóły.

Ryanair
fot. Stanislaw Bielski/REPORTER

W ostatnich dniach informowaliśmy o tym, że już niebawem linia lotnicza KLM będzie latała z jednego z polskich lotnisk do malowniczego Amsterdamu. Dzięki temu wszyscy chętni na zwiedzenie tego miasta będą mieli możliwość dostać się tam za niewielką kwotę. Na tym jednak nie koniec nowości.

Okazuje się, że nowe połączenie z Polski ogłosił także Ryanair. Irlandzki przewoźnik tym razem uruchamia rejsy z Bydgoszczy do... Bristolu. Zobaczcie, od kiedy będzie można z nich skorzystać.

Zobacz także: Połowa rejsów odwołana. Kontrolerzy lotów we Francji zapowiadają strajk

Nowa trasa Ryanair z Polski. W październiku polecimy do Bristolu

Ryanair rozwija swoją siatkę połączeń z Polski. Tym razem irlandzka linia lotnicza zamierza uruchomić nową trasę z Bydgoszczy. To właśnie z tego portu lotniczego polecimy do Bristolu w Wielkiej Brytanii. Jak podaje portal rynek-lotniczy.pl, miasto w południowo-zachodniej Anglii było jednym z bardziej oczekiwanych przez pasażerów z tych rejonów.

Pierwszy rejs z bydgoskiego portu lotniczego do angielskiej miejscowości odbędzie się w poniedziałek 31 października. Turyści będą mogli dotrzeć do Bristolu dwa razy w tygodniu - w poniedziałki i w piątki. Taki rozkład sprzyja też wyjazdom na weekendowe city breaki.

Redakcja poleca

Samoloty Ryanair będą startowały w poniedziałki z Polski o 11.10, a w piątki o 21.50. Z kolei z Bristolu maszyny będą latały w poniedziałek o 7.20 i w piątek o 18.

Kolejny kierunek dołącza do siatki połączeń realizowanych przez Ryanair z Bydgoszczy. Rozszerzanie oferty dla naszych pasażerów to jeden z celów, jakie obecnie realizujemy. W sezonie zimowym irlandzki przewoźnik obsługiwać będzie loty do Dublina, Birmingham, Londynu-Luton, Londynu-Stansted, a także do ogłaszanego właśnie Bristolu - podkreślił Edward Hartwich, delegat rady nadzorczej portu lotniczego Bydgoszcz, w wypowiedzi cytowanej przez rynek-lotniczy.pl.

Jeżeli do tej pory nie mieliście okazji udać się do tej części Anglii, teraz warto to przemyśleć.

Źródło: rynek-lotniczy.pl