Obserwuj w Google News

Promocja w Wizz Air. 20 proc. zniżki na wybrane loty i dodatkowy bagaż

1 min. czytania
27.09.2021 10:07
Zareaguj Reakcja

Wizz Air nie zwalnia tempa i rusza z kolejną promocją dla obecnych i nowych klientów. Tym razem oferuje aż 20 proc. zniżki na wybrane loty i dodatkowy bagaż. Szczegółowe informacje o wyprzedaży zamieszczamy poniżej.

Promocja w Wizz Air. 20 proc. zniżki na wybrane loty i dodatkowy bagaż
fot. LUKASZ SOLSKI/East News

Wizz Air to węgierska tania linia lotnicza, która cieszy się ogromną popularnością, także w Polsce. Wpływ na to mają konkurencyjne ceny biletów i szeroka siatka połączeń, w której co jakiś czas pojawiają się kolejne nowości.

Ale to nie wszystko. Wizz Air regularnie organizuje także wyprzedaże dla obecnych i nowych klientów, podczas których można kupić bilety lotnicze w jeszcze lepszej cenie. Tym razem przewoźnik objął promocją nie tylko wejściówki na wybrane rejsy, ale także dodatkowy bagaż. 

Redakcja poleca

Promocja w Wizz Air. 20 proc. zniżki na wybrane loty i dodatkowy bagaż

Wyprzedaż w Wizz Air jest ograniczona czasowo. Aby skorzystać z promocji, należy dokonać rezerwacji w dniach 27-28 września (poniedziałek-wtorek). 

Zniżka w wysokości 20 proc. dotyczy wybranych lotów dostępnych na stronie internetowej wizzair.com oraz w aplikacji mobilnej WIZZ. Ograniczony jest także okres podróży - wszystkie wyjazdy muszą zakończyć się przed 26 marca 2022 roku.

Ponadto promocją objęte są również wybrane rodzaje bagażu rejestrowanego - także w tym przypadku możemy otrzymać zniżkę w wysokości 20 proc. Więcej szczegółowych informacji o wyprzedaży można znaleźć na oficjalnej stronie węgierskiego przewoźnika.

Sprawdź też:  Wizz Air - bagaż podręczny i rejestrowany. Jakie wymiary i co można zabrać?

RadioZET.pl