Obserwuj w Google News

Wielka wyprzedaż w Ryanair. 100 tys. biletów lotniczych tańszych o 20 proc.

2 min. czytania
17.09.2021 14:33
Zareaguj Reakcja

Ryanair nie zwalnia tempa i organizuje kolejną promocję. Tym razem irlandzki przewoźnik przecenia 100 000 biletów lotniczych aż o 20 proc. Szczegółowe informacje na temat jesiennej wyprzedaży zamieszczamy poniżej.

Ryanair organizuje wielką wyprzedaż. 100 tys. biletów tańszych o 20 proc.
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER/EASTNEWS

Ryanair w ostatnim czasie organizuje liczne wyprzedaże dla obecnych i nowych klientów. Zaledwie wczoraj pisaliśmy o promocji, w ramach której oferowano 400 tys. biletów tańszych o 30 proc., a dziś przewoźnik startuje z kolejną obniżką. Tym razem przecenionych zostało 100 000 wejściówek o 20 proc.

Redakcja poleca

Ryanair organizuje wielką wyprzedaż. 100 tys. biletów tańszych o 20 proc.

Wielka wyprzedaż w Ryanair jest ograniczona czasowo i potrwa zaledwie przez kilka dni - do środy 22 września włącznie. Promocja dotyczy wybranych podróży realizowanych w tym miesiącu, w październiku oraz w listopadzie.

Taniej można polecieć aż z 12 lotnisk w Polsce, tj. z Krakowa, Warszawy Modlin, Bydgoszczy, Gdańska, Katowic, Łodzi, Lublina, Olsztyna, Poznania, Rzeszowa, Szczecina oraz Wrocławia.

Sprawdź też:  Ryanair - bagaż podręczny i rejestrowany. Jakie są wymiary i cena bagażu? [Poradnik] 

Wśród tras objętych promocją znalazły się m.in. loty z Polski do Wielkiej Brytanii, Włoch, Danii, Szwecji, Hiszpanii, Holandii, Niemiec, Grecji czy Francji. Ponadto taniej o 20 proc. zapłacimy za niektóre rejsy na Ukrainę, do Irlandii i Norwegii.

Przykładowo ceny biletów na loty z Krakowa, Gdańska i Warszawy do Belfastu zaczynają się już od 19 zł w jedną stronę. Tyle samo zapłacimy za rejs z Rzeszowa do Londynu. Niewiele więcej, bo 36 zł, kosztuje wejściówka na lot z Krakowa do Bolonii, Paryża czy Szwecji. 

Przypominamy, że cały czas Ryanair oferuje możliwość bezpłatnej zmiany rezerwacji. Należy jej dokonać co najmniej 7 dni przed planowanym wylotem. Przewoźnik informuje, że mogą obowiązywać dopłaty do różnicy w taryfie.

Więcej szczegółowych informacji na temat promocji w Ryanair można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej irlandzkiego przewoźnika.

RadioZET.pl