Obserwuj w Google News

Błyskawiczna wyprzedaż w Ryanair. Tylko teraz bilety tańsze o 15%

2 min. czytania
28.09.2022 10:52
Zareaguj Reakcja

Popularna linia lotnicza przygotowała dla swoich klientów wyjątkową promocję. Dzięki niej bilety lotnicze możecie nabyć o 15% taniej. Warto się jednak pospieszyć - ta atrakcyjna zniżka obowiązuje bowiem tylko 28 września do północy. Zobaczcie, gdzie można polecieć w niższej cenie i kiedy.

Ryanair
fot. Stanislaw Bielski/REPORTER

Ryanair to jedna z najpopularniejszych linii lotniczych w Europie. Przewoźnik słynie z różnorodnej i bogatej siatki połączeń, a do tego oferuje tanie bilety. Jakiś czas temu informowaliśmy, że już w październiku Ryanair uruchomi trasę z Bydgoszczy do Bristolu. Na tym jednak nie koniec dobrych wiadomości.

Tym razem marka przygotowała dla podróżników wyjątkową ofertę, dzięki której bilety lotnicze w różne ciekawe miejsca mogą nabyć o 15% taniej. Warto się jednak pospieszyć - wyprzedaż jest ograniczona czasowo. Poznajcie jej szczegóły.

Redakcja poleca

Wyprzedaż w Ryanair. Tylko teraz bilety lotnicze o 15% taniej

Ryanair uruchomił błyskawiczną promocję, dzięki której bilety lotnicze kupicie o 15% taniej. Tylko teraz macie szansę nabyć wejściówki w niższych cenach. Wyprzedaż trwa bowiem jedynie w środę 28 września do północy.

Jeżeli zastanawialiście się nad krótkim city breakiem albo nad dłuższym jesiennym urlopem, teraz macie doskonałą okazję, aby zorganizować go znacznie taniej. Przecena dotyczy bowiem lotów realizowanych od 1 listopada do 15 grudnia 2022 roku.

Dzięki tej atrakcyjnej ofercie niektóre bilety dostępne są już od 39 zł. W tej cenie kupicie wejściówki do samolotów podróżujących do Budapesztu. Od 49 zł możecie polecieć do Londynu, a od ok. 60 zł do Paryża, Mediolanu czy Eindhoven w Holandii.

Pamiętajcie, że ta promocja nie łączy się z innymi i jednocześnie też bardzo szybko bilety się wyprzedają. Lepiej pospieszyć się z ich zakupem. Skusicie się na taki urlop?