Obserwuj w Google News

Black Friday w Wizz Air. Tanie linie zaskoczyły nową promocją

2 min. czytania
22.11.2022 13:02
Zareaguj Reakcja

Wizz Air przygotował wyjątkową ofertę z okazji Black Friday. W ramach Pink Week, bo pod takim hasłem organizowana jest wyprzedaż, bilety na wybrane loty można kupić ze zniżką w wysokości nawet 15 procent. Przez cały tydzień będą pojawiały się nowe promocje. Sprawdzamy szczegóły tej oferty.

Wizz Air
fot. Shutterstock

Black Friday to coroczne "święto", na które łowcy promocji czekają z niecierpliwością. Linie lotnicze również dołączyły do popularnej akcji "Czarnego Piątku" i wystartowały ze swoimi wyprzedażami. 

Wczoraj informowaliśmy o tym, że Ryanair zorganizował "Cyber Week". Codziennie przez siedem dni popularny przewoźnik będzie ogłaszał nową promocję. Podobną akcję zorganizowała tania linia Wizz Air. W ramach "Pink Week" klienci będą mogli upolować bilety w atrakcyjnych cenach.

Redakcja poleca

Pink Week w Wizz Air. Promocje każdego dnia z okazji Black Friday 

W ramach "Różowego Tygodnia", który wystartował w poniedziałek, tani węgierski przewoźnik przygotował niezwykłe oferty dla swoich klientów. Codziennie przez siedem dni będzie pojawiało się coś nowego. 

Wtorkowa promocja (22 listopada) rozpoczęła o północy i potrwa do końca dnia. Jak czytamy na stronie linii, tylko dzisiaj można kupić bilety lotnicze z 15-procentowym rabatem. Warto podkreślić, że zniżka dotyczy wybranych lotów, które zostaną zrealizowane do 31 stycznia 2023 roku.

Wybór biletów w promocyjnych cenach jest naprawdę duży. W ramach "Pink Week" z Wizz Air można kupić na przykład lot z Gdańska do Edynburga za 100 zł w obie strony. Za podróż z Warszawy do Bolonii zapłacimy około 200 zł. Nieco więcej trzeba wydać na rejs z Warszawy do Brukseli. 

Na co jeszcze trzeba zwrócić uwagę? Rabat dotyczy ceny biletu lotniczego, nie obejmuje opłaty administracyjnej. Tu warto dodać, że w cenie podstawowej zawarty jest jedynie bagaż podręczny o wymiarach 40x30x20. Jeżeli potrzebujemy dodatkowej, większej walizki, koszt przelotu będzie wyższy. 

Promocja dotyczy tylko rezerwacji dokonanych na stronie wizzair.com lub poprzez aplikację Wizz Aira. Oferta nie uwzględnia rezerwacji grupowych.

Wizz Air jest jedną z wielu linii lotniczych, które przygotowały specjalne wyprzedaże z okazji Black Friday. Oprócz wspomnianego na początku Ryanaira promocje ogłosiły też PLL LOT. Wśród ofert znajdują się loty w okazyjnych cenach do krajów Europy, Azji, Ameryki Północnej i Bliskiego Wschodu.

Źródło: Wizz Air