Obserwuj w Google News

Black Friday 2023 w Ryanairze. Drugi bilet lotniczy kupisz za pół ceny

2 min. czytania
24.11.2023 09:41
Zareaguj Reakcja

Z okazji Black Friday Ryanair wystartował z wielką promocją na bilety lotnicze. Kupując jeden, drugi otrzymamy za pół ceny. Wyprzedaż trwa do końca piątku.

Black Friday 2023 w Ryanairze. Promocja na bilety. Drugi kupisz za pół ceny
fot. PIOTR KAMIONKA/REPORTER/EASTNEWS

Black Friday to największe święto zakupów w roku. Tym razem Czarny Piątek obchodzimy 24 listopada. W tym dniu taniej można kupić setki produktów, w tym elektronikę, ubrania, obuwie, meble, akcesoria do domu czy kosmetyki. Z okazji Black Friday ciekawe promocje dla klientów przygotowały również niektóre linie lotnicze. Wśród nich są przewoźnicy Ryanair oraz PLL LOT. 

Redakcja poleca

Black Friday 2023 w Ryanairze. Promocja na bilety. Drugi kupisz za pół ceny 

Tania linia Ryanair na Black Friday przygotowała promocję na bilety lotnicze. Zasady akcji są bardzo proste. Kupując jeden bilet, drugi otrzymamy za pół ceny. Aby skorzystać z oferty należy nabyć wejściówkę w najtańszej taryfie Basic (obejmuje 1 małą torbę kabinową o wymiarach 40 x 20 x 25 cm, która musi zmieścić się pod siedzeniem pasażera z przodu) na lot od 1 grudnia 2023 roku do 29 lutego 2024 roku włącznie. Rezerwacji trzeba dokonać do 24 listopada do godziny 23.59.

Promocja Ryanaira z okazji Black Friday dotyczy podróży dla minimum dwóch pasażerów. Nie można zatem w jej ramach nabyć taniej wejściówki na własny lot powrotny. Irlandzki przewoźnik zastrzega, że promocja dostępna jest na wybranych trasach. Akcja nie łączy się z innymi ofertami specjalnymi i rabatami. Więcej szczegółowych informacji można znaleźć na stronie internetowej linii.

Promocja na Black Friday 2023 w LOT - 20 proc. zniżki na wszystkie loty

Ryanair to nie jedyny przewoźnik, który przygotował specjalną ofertę na Black Friday. Również LOT uruchomił bardzo ciekawą akcję. Linia zaoferowała swoim pasażerom zniżkę w wysokości 20 proc. na wszystkie loty krajowe, międzynarodowe oraz międzykontynentalne. Black Week potrwa do środy 29 listopada. 

Akcja dotyczy lotów zaplanowanych między 7 stycznia a 24 kwietnia 2024 roku. Z promocji wyłączony jest termin 26 marca - 4 kwietnia. Przewoźnik zastrzega, że oferta obowiązuje na rejsy z Polski w dwie strony, operowane przez Polskie Linie Lotnicze LOT, w klasie LOT Economy Class. Akcja skierowana jest wyłącznie do klientów indywidualnych (maksymalnie 9 pasażerów na jednej rezerwacji). Kod zniżkowy BLACKWEEK nie łączy się z innymi promocjami i jest ważny tylko na lot.com oraz w aplikacji mobilnej. 

Warto zaznaczyć, że siatka połączeń polskiego przewoźnika jest szeroka i bardzo różnorodna. Linia oferuje loty po Polsce, do Europy, Azji, Ameryki Północnej, a także na Bliski Wschód. Z okazji Black Friday taniej można kupić bilety na rejsy z Polski m.in. do Miami, Nowego Jorku, Mumbaju czy Dubaju. Jeżeli chodzi o bliższe kierunki, są to np. Oslo, Kopenhaga, Berlin, Praga, Wiedeń oraz Budapeszt. Więcej szczegółowych informacji znajdziemy na stronie internetowej polskiego przewoźnika.

Źródło: Radio ZET

Nie przegap
Jak się spakować na podróż
10 Zobacz galerię
fot. Shutterstock