Obserwuj w Google News

Black Week 2022 w PLL LOT. Bilety na loty w obie strony już od 169 zł

2 min. czytania
23.11.2022 13:53
Zareaguj Reakcja

Dobra wiadomość dla wszystkich, którzy kochają podróżować - PLL LOT właśnie wystartowały z wielką promocją na bilety lotnicze. Polski przewoźnik z okazji Black Friday przecenił dziesiątki lotów. Sprawdź szczegóły.

Black Week 2022 w PLL LOT. Bilety na loty w obie strony już od 169 zł
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER/EASTNEWS

Black Friday w 2022 roku przypada 25 listopada. Z tej okazji setki sklepów, zarówno stacjonarnych, jak i internetowych, a także linie lotnicze organizują dla swoich klientów atrakcyjne promocje. Wśród nich jest PLL LOT. Polski przewoźnik postanowił jednak pójść o krok dalej i wystartował z akcją "Black Week". 

Redakcja poleca

Black Week 2022 w PLL LOT. Bilety na loty w obie strony już od 169 zł

Wielka promocja w PLL LOT z okazji Czarnego Piątku rozpoczęła się w środę i będzie trwać przez 6 dni - zakończy się dopiero we wtorek 29 listopada. Aby skorzystać z oferty, należy wejść na stronę internetową przewoźnika lub w jego aplikację mobilną i wybrać interesujący nas rejs. Taniej można kupić bilety na dziesiątki połączeń - ceny wejściówek zaczynają się już od 169 zł (za lot w obie strony).

Od dawna zwlekasz z decyzją o podróży? Nie odkładaj jej na później!  Sprawdź naszą promocję Black Week i spełnij swoje marzenia, podróżując komfortowo w LOT Premium Economy, LOT Business Class oraz LOT Economy Class - zachęca PLL LOT.

Co istotne, okres podróży jest ograniczony. Oferta obowiązuje wyłącznie na loty, które odbędą się między 9 stycznia a 31 marca 2023 r.

Zobacz także:  LOT przywraca połączenie zawieszone przez pandemię COVID-19. Polecimy do Chin

Warto zaznaczyć, że siatka połączeń polskiego przewoźnika jest naprawdę szeroka i bardzo różnorodna, dlatego z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Linia oferuje loty po Polsce, Europie, na Blaski Wschód, do Azji, a także Ameryki Północnej. Taniej można kupić bilety na rejsy z Polski m.in. do Miami, Chicago, Mumbaju czy Dubaju. Jeżeli chodzi o bliższe kierunki, to są to np. Oslo, Kopenhaga, Berlin, Praga, Wiedeń oraz Budapeszt. 

Przypomnijmy, że każdy turysta w cenie biletu może zabrać ze sobą jedną sztukę bagażu podręcznego (o odpowiednich wymiarach) oraz mniejszy bagaż osobisty (może to być np. damska torebka, laptop).

Black Friday, czyli Czarny Piątek w Polsce

Black Friday zawsze obchodzony jest dzień po Święcie Dziękczynienia, które w Stanach Zjednoczonych wypada w czwarty czwartek listopada. W tym terminie sklepy przygotowują dla swoich klientów wyjątkowe promocje - największe w całym roku. W Czarny Piątek taniej można kupić m.in. ubrania, obuwie, elektronikę, rzeczy do domu, książki, gry, meble czy bilety lotnicze.

Zobacz także:  Wybrano najgorsze lotniska na świecie. Polskie porty wysoko na liście

RadioZET.pl