Obserwuj w Google News

Chciała pomóc rodzinie i zaproponowała zamianę miejsc w samolocie. Reakcja pasażera ją zaskoczyła

2 min. czytania
18.09.2023 13:18
Zareaguj Reakcja

Tktokerka chciała pomóc pewnej rodzinie i zaoferowała zamianę miejsc w samolocie. Reakcja pasażera ją zaskoczyła. To nagranie ma ponad 5 mln wyświetleń.

Chciała pomóc rodzinie i zaproponowała zamianę miejsc w samolocie. Reakcja pasażera ją zaskoczyła
fot. tiktok.com/@one_toughmother

Kristine Sostar McLellan, która działa w sieci pod pseudonimem One Tough Mother, to popularna tiktokerka. Na swoim profilu porusza głównie tematy związane z macierzyństwem oraz feminizmem. Na początku września natomiast opublikowała nagranie, w którym opowiedziała o swojej ostatniej podróży samolotem. Na pokładzie rozegrała się wówczas dość nietypowa sytuacja. Do wideo kobiety dotarł portal Independent. 

Redakcja poleca

Chciała pomóc rodzinie i zaproponowała zamianę miejsc w samolocie

Kristine weszła na pokład i od razu zajęła swoje miejsce. Niedługo później obok niej pojawiła się kobieta z dwójką dzieci. Pasażerka jedną ręką trzymała noworodka, a drugą próbowała schować bagaż w schowku nad głowami. Tiktokerka pomogła młodej mamie z walizką. Kobieta podziękowała, a następnie usiadła obok Kristine. 

McLellan szybko spostrzegła, że kilka rzędów dalej siedzi partner pasażerki. Niewiele myśląc, zaproponowała mu zamianę fotelami, by mógł być z rodziną. Mężczyzna chętnie przystał na tę ofertę. - Świetnie, dziękuję - odpowiedział.

Tiktokerka zabrała więc rzeczy i ruszyła w kierunku swojego nowego fotela. Ku jej zaskoczeniu, pasażer nadal siedział na swoim miejscu. Na fotel Kristine wysłał natomiast kolejne dziecko. Sam wolał być z dala od rodziny. "Podobał mu się lot bez dzieci" - podsumowała McLellan.

Nagranie z samolotu ma ponad 5 mln wyświetleń. Internauci są podzieleni

Nagranie tiktokerki błyskawicznie obiegło media społecznościowe i stało się viralem. Do tej pory wideo zostało obejrzane ponad 5 milionów razy. Pod filmem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Internauci są jednak podzieleni. Niektórzy skrytykowali zachowanie ojca, inni - wręcz przeciwnie - stanęli po stronie mężczyzny.

"Gdybym była tą kobietą, ten facet już by nie był moim mężem", "Gdyby mój mąż taki był, rozwiedlibyśmy się przed lądowaniem", "Jestem stewardesą i widziałam mnóstwo matek opiekujących się dziećmi przez cały lot, podczas gdy ojciec w ogóle nie pomagał. To jest szalone", "Wszyscy zakładają najgorsze o rodzinie, o której nic nie wiedzą" - czytamy w komentarzach.

Nie przegap