Darmowy pobyt w najszczęśliwszym kraju świata. Finlandia organizuje niezwykły konkurs

16.03.2023 13:14

Oficjalna organizacja turystyczna Finlandii, Visit Finland, organizuje konkurs, w którym do wygrania jest pobyt w luksusowym kurorcie na Pojezierzu Fińskim. Wszyscy, którzy marzą o podróży do tego skandynawskiego kraju, powinni się pospieszyć. Zgłoszenia od zainteresowanych tą akcją osób zbierane są tylko do 2 kwietnia. 

Darmowy pobyt w Finlandii
fot. Shutterstock

Finlandia od pięciu lat zajmuje pierwsze miejsce w rankingu tworzonym na zlecenie ONZ – World Happiness Report – będąc uznawanym za najszczęśliwszy kraj na świecie. Nic więc dziwnego, że fińską receptę na szczęście próbują poznać turyści z całego świata, którzy chętnie odwiedzają tę część Europy. 

Ci, którzy marzą o wizycie w Finlandii, mogą wziąć udział w konkursie i zgarnąć darmowy pobyt. To oferta bardzo kusząca, biorąc pod uwagę fakt, że skandynawskie kraje nie należą do najtańszych kierunków podróżniczych w Europie. 

Finlandia. Rusza konkurs na darmowy pobyt w kurorcie

Konkurs o nazwie "Masterclass of Happiness" przygotowała organizacja turystyczna Finlandii (Vist Finland). W ramach tej akcji można wygrać 4-dniowy pobyt (w terminie 12–15 czerwca 2023 r.) w luksusowym ośrodku all inclusive Kuru Resort w miejscowości Rantasalmi.

Na miejscu przybyli zza granicy goście będą mogli w pełni zasmakować fińskiego życia. Wszystkie koszty, w tym podróż i zakwaterowanie, pokrywa organizator.

W trakcie pobytu turyści będą mogli zanurzyć się w lokalnej przyrodzie, odbywać ćwiczenia w lasach i przy licznych jeziorach, uczyć się rzemiosła i odkrywać esencję fińskiego stylu życia. 

Zobacz także: "Praca marzeń" czeka. Trzeba przenieść się na niewielką wyspę w Europie

Co zrobić, aby wziąć udział w tym konkursie? Należy na początek wypełnić specjalny formularz na stronie visitfinland.com. Następnie trzeba udostępnić post w mediach społecznościowych z oznaczeniem @ourfinland lub @visitfinland.com. Do tego należy dołączyć hashtagi #FindYourInnerFinn #Visitfinland. W zamieszczonym poście musimy wyjaśnić, dlaczego chcemy dołączyć do Masterclass of Happiness.

Czas zgłoszenia się do konkursu mija 2 kwietnia. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni 2 maja na Instagramie i TikToku firmy Visit Finland. Łącznie 10 osób może zgarnąć kilkudniowy urlop na Pojezierzu Fińskim.  

Warto zaznaczyć, że konkurs skierowany jest wyłącznie do osób pełnoletnich. Według organizacji Visit Finland idealnymi kandydatami będą osoby, które lubią odkrywać piękno przyrody i poznawać nowych ludzi.

Źródło: visitfinland.com, Fly4free

Najbardziej kolorowe miasta świata
12 Zobacz galerię
fot. Shutterstock, na zdj. Valparaiso w Chile