Nowa trasa Wizz Air z Warszawy. Od maja polecimy w ciepłe miejsce w Europie

15.12.2022 15:15

Doskonała wiadomość dla osób, które chętnie podróżują na pokładach samolotów Wizz Air - już w maju przewoźnik uruchomi nowe połączenie z Warszawy. Dzięki niemu polecimy w ciepłe miejsce w Europie. Zobaczcie, jaka trasa dołączy do siatki lotów taniej linii lotniczej.

Wizz Air
fot. Stanislaw Bielski/REPORTER

W ostatnim czasie pojawia się coraz więcej informacji dotyczących nowych tras lotniczych z Polski. Swoją siatkę połączeń na pewno zamierza poszerzyć Ryanair, ale też więcej tras z i do naszego kraju planuje również Wizz Air. Kilka dni temu węgierski przewoźnik poinformował, że będzie latał z Poznania do Kutaisi w Gruzji. Na tym jednak nie koniec jego nowości.

Wygląda na to, że w maju do rozkładu lotów węgierskiej linii dołączy kolejna ciekawa trasa. Tym razem jednak chodzi o loty z Warszawy. Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem, już od 1 maja polecimy ze stolicy Polski do Sewilli w Hiszpanii.

Nowa trasa Wizz Air z Warszawy. Polecimy do Sewilli

1 maja Wizz Air wystartuje z połączeniem z Warszawy do Sewilli. Jak informuje portal Fly4free, trasa ta będzie realizowana 2 razy w tygodniu - w poniedziałki oraz w piątki.

Odcinek ten pojawił się już w systemie rezerwacyjnym przewoźnika. Z Warszawy samolot będzie wylatywał o godz. 14.15, a na miejscu będzie lądował o godz. 18.20 czasu lokalnego. W drogę powrotną pojazd będzie ruszał o godz. 19.00, a na miejscu będzie o 22.55 czasu lokalnego.

Obecnie bilety lotnicze można kupić już od 329 zł w jedną stronę. Ceny lotów powrotnych oscylują obecnie wokół 400 zł. Pamiętajcie jednak, że Wizz Air często oferuje swoim klientom atrakcyjne promocje, na które warto polować.

Zobacz także: Hiszpania to popularny kierunek na wakacje. Zobaczcie, dlaczego warto tam pojechać

Sewilla - bajkowa stolica Andaluzji

Sewilla znajduje się w południowej Hiszpanii. Jest to stolica Andaluzji, która cieszy się ogromnym zainteresowaniem turystów. Przyjezdni mogą tu liczyć na piękną pogodę, smaczną kuchnię, oryginalną lokalną kulturę, a także szereg zabytków. W miejscowości tej znajdują się duży port nad rzeką Gwadalkiwir, największa katedra świata - Katedra Najświętszej Marii Panny w Sewilli, pałac i Główne Archiwum Indii. Wpisane są one na listę UNESCO.

Źródło: Fly4free

loader